همکاری تنگاتنگ منافقین و داعش
منافقین:داعشی ها باشرف هستند!

حضور مشترک اعضای این سازمان با یکی از مقرهای مدیریتی تکفیری ها در اردن و فعالیت جدی فداییان صدام در آن نیز از مواردی است که در این راستا می توان بررسی نمود.

به گزارش دیده بان، همراهی گروهک تروریستی منافقین با تکفیری های داعش به دلیل ارتباط ساختاری ایشان در قالب هایی همچون عناصر حزب بعث عراق، امری انکار ناپذیر است.

حضور مشترک اعضای این سازمان با یکی از مقرهای مدیریتی تکفیری ها در اردن و فعالیت جدی فداییان صدام در آن نیز از مواردی است که در این راستا می توان بررسی نمود.

از سوی دیگر نحوه مواجهه و تبلیغ رسانه ای منافقین برای تکفیری ها امری قابل ذکر است.از آنجایی که بر هیچ بشری پوشیده نیست که مدیریت داعش در هر نقطه ای که اعلام حضور می کند بصورت متمرکز و واحد است، منافقین که هنوز تعدادی از عناصرشان در عراق به سر می برند، مطالب مربوط به داعش در این کشور را با سانسور و احتیاط پوشش می دهند، ولی در سوریه داعشی ها را برادران و مبارزین دلخواه و همکارشان قلمداد می نمایند.

در یکی از آخرین گزارش های تلویزیون منافقین ضمن تبلیغ برای داعش، چنین آمده است:

رزمندگان سوری عزم جزم کرده‌اند با اشغالگران روسیه و رژیم ایران تا به آخر بجنگند.

داعش که در حومه استان حما عمل می‌کند اعلام کرد آماده است تا با هرگونه یورش نظامیان اسد برای حمله به شهرک کفر نبوده در منطقه سعدالغاب مقابله کند. این ارتش در بیانیه‌ای به اشغالگران  ایران و سوریه جهنمی سوزان را در حومه شمالی حما وعده داد در بیانیه این رزمندگان آمده است: ما یگان‌های ارتش نصر که در حومه شمالی حما حضور داریم مخالفان را با ورود ارتش خائن اسد به شهرک کفر نبوده اعلام می‌کنیم، از سرزمین‌ها و شرافتمان دفاع خواهیم کرد و مانع هر اشغالگری از ارتش بشار اسد خائنیا اشغالگران  ایران و اشغالگران روسی خواهیم شد که بخواهند به خاک کشورمان وارد شوند به مردم خود متعهد می‌شویم، همچنان‌که در گذشته نیز متعهد شدیم نخواهیم گذاشت ارتش بشار اسد  به این شهرک وارد شود. ما آماده هستیم که از خاک خود دفاع کنیم و در مقابل اشغالگران رژیم ایران و روسیه بایستیم. به روس‌ها و رژیم ایران  را در حومه شمال حما وعده می‌دهیم.

 

گفتنی است چندی پیش اعضا منافقین و رابطین سعودی بعنوان اصلی ترین حامیان داعش، با احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران جلسه ای در هتل رویال شهر ژنو داشتند و در حالی که هر روز ارتباط ایشان با گروه های تکفیری پررنگ تر می شود، مطالب کذب و حاصل جاسوسی شان در ایران را طی جلسه ای غیرقانونی؛ به زعم تشکیلات سازمام ملل؛به شهید ارائه کردند.
انتهای متن/

دوشنبه, 20 مهر 1394 ساعت 14:12

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید