در پی توافق هسته ای
منافقین ارتباط با داعش را علنی می کنند

نکته جالب‌توجه در روزهای جاری این است که پس از رخ دادن توافق هسته‌ای ایران و ۵+۱ جریان‌های معاند نظام بالأخص منافقین چه موضعی را از خود بروز می‌دهند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، طی سالهای اخیر مسئله تحریم‌ها و هر اقدامی که در راستای فشار به مردم ایران از سوی غرب تحمیل شد، با تأیید، اقدام موازی و همراهی گروهک‌های معاند نظام ازجمله منافقین، سلطنت‌ها، باندهای رسانه‌ای و ... همراه بود.

آن‌ها درحالی‌که جسته‌وگریخته و با خط دهی سیاست‌مداران غربی تحریم را بهانه‌ای برای براندازی و تسلیم ایران به جبهه غرب قلمداد می‌کردند، بعضاً نا گریز بودند که صراحتاً اعلام کنند هدف تحریم‌ها ایجاد فضای تقابل میان دولت و ملت و به‌زانو درآوردن دولت‌ها از طریق فشارهای اقتصادی و اجتماعی داخلی است.

در راستای موارد مذکور در هر برهه‌ای که مسئله تحریم‌های جدید صورت می‌پذیرفت گروه‌هایی همچون منافقین خوشحالی گسترده‌شان را از فشار به مردم ایران ابراز می‌کردند و هم‌صدا با لابی‌های صهیونیستی اروپا خط تحقیر ایرانیان را دنبال می‌نمودند.

نکته جالب‌توجه در روزهای جاری این است که پس از رخ دادن توافق هسته‌ای ایران و ۵+۱ جریان‌های معاند نظام بالأخص منافقین چه موضعی را از خود بروز می‌دهند.

گفتنی است سه گروه عمده که همواره نتوانسته‌اند نگرانی خود را از توافق هسته‌ای و غلبه دیپلماسی ایرانی به اردوگاه غرب جلوه نداده و ابراز عجز نکنند، کشورهای مرتجع منطقه با محوریت عربستان، رژیم صهیونیستی و گروهک‌هایی همچون منافقین بوده‌اند. چراکه چنین توافقی با سرنوشت (منافقین)، هیمه، موازنه قدرت منطقه‌ای و آینده رفتار غرب (عربستان) و شنیده شدن توان گفتمانی جریان مقاومت در دنیا (رژیم صهیونیستی) گره‌خورده است.

از همین روزهای جاری می‌توان نشانه‌هایی را یافت که تحرکات منافقین برای جمع‌وجور کردن عناصر خود و رفتن به کنج و وهم استیصال و نگرانی را حس کرد.

باید منتظر بود و ملاحظه کرد که خود منافقین اعتراف کنند که به‌زودی و به بهانه تحویل عناصر ایشان به محاکم قضایی در محل‌های حضورشان (عراق و بخش‌های از اروپا) اقداماتی همچون پیوستن به گروه‌های همراه باسیاست‌های رژیم صهیونیستی همچون داعش را علنی کنند و مواضع توخالی‌شان را شخصاً برملا نمایند.

 
انتهای متن/

چهارشنبه, 24 تیر 1394 ساعت 12:07

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید