نماینده مجلس اعلای شیعیان عراق در ایران:
دولت عراق باید نسبت به منافقین دست‌به‌کار شود

داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتباط برقرار بکند، البته اتحاد آن‌ها نمی‌تواند کاری را از پیش ببرد، داعشی ها ضعیف‌اند و روزبه‌روز ضعیف‌تر می‌شوند.

ابو عارف نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق طی گفتگویی با دیده‌بان اذعان کرد:جریان‌های انحرافی‌ای که اکنون در جهان اسلام خودنمایی کرده‌اند از یک منبع تغذیه می‌کنند و نوعی رخنه کردن در جهان اسلامی توسط قدرت‌های خارجی است و از جهت مورد پشتیبانی آن‌ها قرار می‌گیرند.

وی افزود:این خطر بسیار بزرگی است که سرخط ابتدایی آن اسرائیل است و متأسفانه دولت‌ها و سازمان‌های اسلامی از این انحرافات غافلند و نتوانستند فعالیتی جدی در برابر آن‌ها صورت بدهند.

ابو عارف تأکید کرد:از سازمان‌های بزرگ اسلامی مانند الا زهر،حوزه‌های علمیه می‌خواهیم که دست‌به‌کار بشوند و با اتفاق بتوانند عزمی اسلامی برای زدودن این انحرافات صورت بدهند.

وی گفت:جمهوری اسلامی اقدام بزرگی را برای وحدت کشورهای اسلامی انجام داد و امام خمینی(ع) منادی بزرگ مسلمانان شد و حضورت آیت‌الله خامنه‌ای سعی کرد این وحدت همچنان باقی بماند،این مسئله بسیار بزرگی برای زدودن انحرافات منطقی‌ای مانند داعش،القاعده و وهابیت است.

ابو عارف در خصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت:منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود،داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتباط برقرار بکند، البته اتحاد آن‌ها نمی‌تواند کاری را از پیش ببرد، داعشی ها ضعیف‌اند و روزبه‌روز ضعیف‌تر می‌شوند.
انتهای متن/

شنبه, 10 بهمن 1394 ساعت 08:56

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید