مکتبی در فضای مجازی و رسانه‌ای
جمعیتی برای انتقال تجربیات ایثار و مقاومت

نسل جدید نیازمند مکتبی در فضای مجازی و رسانه‌ای به‌صورت فعال و پویا است تا به‌صورت بروز شده‌ای بتواند موج حملات مختلف از سوی معاندان را شناسایی و در برابر آن‌ها موضع‌گیری نماید.

 غلامرضا جوکار، مدیرعامل جمعیت خدمت‌گزاران ایثار و مقاومت در گفتگو با دیده بان مطرح نمود:

مجموعه ما در حوزه‌ی ایثار و مقاومت در حال فعالیت است. حوزه فعالیت ما شامل همه خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان می‌شود.در بخش ترور ما فعالیت‌های مربوط به شهدای ترور را در دستور کارداریم. ما در این بخش جانبازان و آزادگان را تحت پوشش خودمان قرار می‌دهیم.

در بحث ترورها با توجه به اینکه انقلاب ما در سال 57 به پیروزی رسید، تا به امروز ما نسل‌های مختلفی داشته‌ایم و هرکدام از نسل‌ها حوادثی را تجربه نموده‌اند. در این حوادث با توجه به نسلی که در دهه 60 بوده‌اند، اتفاقات بیشتری را در حوزه ترور دیده و تجربه کرده‌اند.

در همین دوران بود که منافقین دست به جنایت‌های فراوانی با سلاح سرد و گرم نسبت به هم‌وطنان خود زدند و به‌عنوان نمادی از وطن‌فروشی، نفاق و جنایت‌کاری تبدیل‌شدند و با سخت‌تر شدن شرایط برای آن‌ها این گروهک تروریستی دست به ترورهای کور زدند.

ما باید انتقال‌دهنده و پیام‌رسان آن دوران به نسل فعلی باشیم. این موضوع خیلی مهمی برای نسل جدید است. درحالی‌که نسل امروز در جریان خیلی وقایع گذشته نبوده و نیست و ما وظیفه‌داریم به هر طریق ممکن آن‌ها را با این مقوله آشنا کنیم و تجربیات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

از طرفی نباید چهره و خاطرات نسل جدید را تلخ کنیم ولی نباید هم از خاطرات نسل‌های گذشته غافل باشیم، قطعاً اگر ما در این نقل‌قول‌ها و رساندن تجربیات به نسل جدید موفق باشیم می‌توانیم از بروز موارد و حوادثی مشابه جلوگیری‌های لازم را با همین اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی‌ها در جامعه انجام دهیم.

نسل جدید نیازمند مکتبی در فضای مجازی و رسانه‌ای به‌صورت فعال و پویا است تا به‌صورت بروز شده‌ای بتواند موج حملات مختلف از سوی معاندان را شناسایی و در برابر آن‌ها موضع‌گیری نماید.
انتهای متن/

شنبه, 30 دی 1396 ساعت 15:04

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید