منافقین به دنبال دریای خون در اصفهان

عناصر منافقین تلاش دارند تا مطالبات کشاورزان در اصفهان را به انحراف کشیده و به سمت آشوب همراه با درگیری مسلحانه سوق دهند

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده بان؛ بعد از قول و قرار های مسئولین مربوطه در میان کشاورزان اصفهانی و پایان تجمع کشاورزان، عده ای از عناصر ضد انقلاب و اراذل و اوباش به میدان آمدند و با سنگ به سمت مأمورین نیروی انتظامی حمله کردند.

هر چند این اتفاقات نیز با تدبیر نیروی انتظامی کنترل شد، اما عناصر گروهک منافقین همچنان تلاش دارند تا صحنه درگیری روز جمعه را به روزهای آینده تسری داده و به درگیری مسلحانه تبدیل نمایند!

«مسعود رجوی»، سرکرده مفقود و متواری منافقین سال ها پیش در یکی از سخنرانی هایش در پادگان اشرف مدعی شده بود درگیری میان فرقه اش و جمهوری اسلامی برای همیشه ادامه خواهد داشت، زیرا که به تعبیر او دریایی از خون میان منافقین و جمهوری اسلامی قرار دارد!

اکنون نیز همین رویکرد در تحرکات منافقین در قبال معدود اغتشاشات اخیر دیده می شود و عناصر این گروهک سعی دارند با تحریک نوجوانان، جوانان و عناصر خود در میدان، صحنه مطالبه کشاورزان به درگیری خونین تبدیل گردد و به همین ترتیب درگیری ها ادامه پیدا کند.

نگاهی به تبلیغات منافقین در سایت های رسمی و صفحات پوششی آنها در شبکه های اجتماعی نیز به خوبی نشان می دهد که دستورالعمل های درگیری، ساخت سلاح های آتش زا و تخریبی برای استفاده در میدان اعتراضات در دستور کار این گروهک قرار دارد.

سرپل های منافقین در بحبوحه اتفاقات اخیر اصفهان مرتبطین فریب خورده خود در شبکه های اجتماعی را به تأمین سلاح نیز تشویق می کنند تا هر طور شده خون بیشتری در اصفهان بر زمین ریخته شود.

گفتنی است کشاورزان اصفهانی روز 5 شنبه بعد از بیان خواسته های خود به مسئولین تجمع را ترک کرده و به خانه های خود بازگشتند، اما بعد از رفتن کشاورزان عده ای از اراذل وارد میدان شده و به درگیری مستقیم با پلیس پرداختند.

 

 

 

 

 
انتهای متن/

شنبه, 06 آذر 1400 ساعت 17:25

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید