عناصر گروهک تروریستی منافقین به دام افتادند

رئیس کل دادگستری استان فارس از دستگیری سه نفر از عوامل گروهک تروریستی منافقین در شیراز خبر داد

به گزارش دیده بان، «حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی»، رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه فعالیت های دستگیر شدگان منحصر به استان فارس نبود و تاکنون فعالیت های متعددی را در سراسر کشور داشته اند گفت: دستگیر شدگان نقش طراحی و هدایت پروژه های تبلیغی به نفع گروهک تروریستی منافقین و سرکرده جنایتکار این گروهک بر عهده داشتند.

وی تصریح کرد این گروه فعال تروریستی اخیرا در حال طراحی یک عملیات تخریبی بودند که با رصد اطلاعاتی مشترک سازمان اطلاعات سپاه و سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات و همکاری پلیس اطلاعات و شناسایی و با اقدام عملیاتی سازمان اطلاعات سپاه و دستور مقام قضایی دستگیر شدند.

این مقام ارشد قضایی استان فارس افزود: از این تیم تروریستی مقادیری مواد منفجره آتش زا کشف شده است .

رئیس کل دادگستری فارس تأکید کرد که برخورد با این عوامل و مرتبطین قاطع و بازدارنده خواهد بود.

پیش از این نیز در غروب چهارشنبه چهارم آبان‌ماه ۱۴۰۱، فردی مسلح با حمله به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع)، زائران را به رگبار بست. این حمله تروریستی بنا بر آخرین اعلام مسئولان استان فارس، ۱۳ شهید و ۳۰ مجروح در پی داشته است.عامل این حمله تروریستی پس از دستگیری به هلاکت رسید و تاکنون، نفر دوم پشتیبان و ۶ نفر دیگر از عوامل این عملیات توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات بازداشت شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:ایرنا
انتهای متن/

شنبه, 14 آبان 1401 ساعت 11:25

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید