سخنان قابل تأمل عضو جداشده گروهک منافقین

عضو سابق گروهک تروریستی منافقین: شواهدی از زنده بودن مسعود رجوی وجود دارد!

به گزارش دیده بان، سرتیم حفاظت از مسعود رجوی در برنامه «قرار سه شنبه‌ها» و در مراسم رونمایی از کتاب «تهران تا تیرانا»؛ ابراهیم خدابنده، عضو جداشده گروهک تروریستی منافقین و سرتیم حفاظت از مسعود رجوی گفت: تاریخ مصرف رجوی تمام شده و مرده و زنده بودن او تفاوت چندانی ندارد، اما از روی برخی شواهد می‌توان به زنده بودن او پی برد.

ابراهیم خدابنده که سابقه سه دهه عضویت در سازمان مجاهدین خلق را دارد، با اشاره به ترورهای دهه ۶۰ گفت: بعد از عملیات ۷ تیر و ۸ شهریور ۶۰، مسعود رجوی در جلسات خصوصی می‌گفت ما هرجا که نتوانستیم نفوذ کنیم، آنجا را منفجر کردیم.

وی که سال‌ها در مرکزیت سازمان مجاهدین خلق (منافقین) حضور داشت، ادامه داد: سازمان هرجا که توانست با نفوذ در آن تأثیر بگذارد این کار را کرد (مثل بنی‌صدر و بیت آقای منتظری) و هرجا که در نفوذ ناکام بود، دست به عمل تروریستی زد (مثل دفتر حزب جمهوری و دفتر نخست‌وزیری).

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مسعود رجوی زنده است یا مرده گفت: واقعیت این است که تاریخ مصرف رجوی تمام شده و مرده و زنده بودن او تفاوت چندانی ندارد. اما از روی برخی شواهد می‌توان به زنده بودن او پی برد و به گمان من او هنوز زنده است.

این عضو جداشده منافقین با اشاره به خطر فرقه رجوی گفت: حیات سازمان مجاهدین خلق هنوز تمام نشده و همچنان فعالیت‌های مخرب خود را ادامه می‌دهد.

خدابنده با اشاره به خیانت‌های منافقین علیه ملت ایران در دوران دفاع مقدس گفت: بعد از اینکه از سازمان جدا شدم، یک روز پدرم به من گفت: برای من همه خیانت‌ها و جنایت‌های مجاهدین خلق قابل هضم است؛ اما نمی‌توانم این را درک کنم که سازمان چطور راضی به همکاری با دشمن متجاوز علیه مردم خودش شد؟

وی افزود: در کشورهای غربی که خود را مهد دموکراسی می‌دانند نیز خیانت بزرگترین جرم است و شخص خائن به وطن مستوجب اعدام است.

خدابنده با اشاره به فعالیت‌های منافقین و تکاپوهای فرقه رجوی در وقایع اخیر کشور گفت: در هنگام بازی‌های تیم ملی در جام جهانی، جریان معاند منتظر باخت تیم ملی بودند. به یاد دارم که در جام جهانی ۹۸ فرانسه، وقتی ایران با آمریکا بازی داشت، مسعود رجوی به اعضا پیغام داد و گفت هرگز نمی‌تواند با پیروزی تیم ایران خوشحال شود. لذا اعلام کرد که اعضا باید به ورزشگاه بروند و از این فرصت برای تبلیغ سازمان و برهم زدن تمرکز بازیکنان استفاده کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:مشرق
انتهای متن/

سه شنبه, 22 آذر 1401 ساعت 13:51

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید