دیدار مایک پنس با اعضای گروهک تروریستی منافقین

معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا با اعضای گروهک تروریستی منافقین در آلبانی دیدار کرد

به گزارش دیده بان، «مایک پنس» روز پنجشنبه در نشست «ایران آزاد» گروه تروریستی منافقین در آلبانی شرکت کرد و با «مریم رجوی» سرکرده منافقین هم دیدار داشت.

به گزارش فاکس نیوز، پنس در سفر به آلبانی از مقر یک گروه ضد ایرانی بازدید کرد، گروهی که مورد حمایت تعدادی از مقامات دوره ترامپ از جمله «مایک پمپئو» وزیر خارجه سابق آمریکا است.

او سال گذشته در یک رویداد این گروه تروریستی سخنرانی کرده و درباره خطرات ضعف غرب نسبت به تهران هشدار داده بود.

این در حالی است که ماه گذشته «سعودی لیکس» به نقل از مؤسسه مطالعات بین‌المللی «کوئینسی» رسوایی جدیدی را از همکاری عربستان، امارات و بحرین و منافقین فاش کرد و نوشت این گروه تروریستی با لابی و ایجاد کمپین‌هایی در آمریکا، مانع از خروج سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های به اصطلاح تروریستی می‌شود.

سعودی لیکس در گزارش خود به نقش گروهک تروریستی منافقین اشاره کرد و نوشت که ارتشی متشکل از مزدوران منافقین، امارات، عربستان و بحرین به همراه اعضای کنگره و اتاق فکر‌های آمریکا برای مقابله و فشار سیاسی علیه سپاه پاسداران سازماندهی شده‌اند و خبرگزاری‌ها و شرکت‌های مخابراتی را تحت فشار قرار داده تا گزارش‌ها و اسنادی دروغین را در محکومیت سپاه پاسداران ایران منتشر کنند.

از طرفی آذرماه سال گذشته روزنامه آلبانیایی اگزیت با انتشار اسنادی رسمی اعلام کرد که یک گروه از اعضای گروهک منافقین که از سال ۲۰۱۳ به آلبانی پناهنده شدند، به اتهام قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان و پولشویی دستگیر شدند.

گروهک منافقین، یک گروه تروریستی است، اما آن‌ها اکنون از حمایت گسترده اروپا و آمریکا برخوردار هستند.

سازمان منافقین از خرداد سال ۶۰ با اعلام حرکت مسلحانه، شروع به ترور‌‎های سازمان یافته در ایران کرد. همزمان با این عملیات‌های تروریستی، «صدام حسین» دیکتاتور سابق عراق که به خاک کشورمان تجاوز کرده بود، امید تازه‌ای برای درهم شکستن مقاومت مردم ایران یافته و همکاری‌های منافقین با صدام برای حمله جانانه به ایران و از بین بردن حاکمیت آن شروع شد.

این سازمان بار‌ها در طول جنگ به مردم ایران خیانت کرده که البته متحمل شکست‌های سختی نیز شد. اگرچه این سازمان دیگر توانی مانند گذشته ندارد، اما تلاش می‌کند با جذب بودجه از برخی کشور‌ها و انجام برخی اقدامات تروریستی، خود را فعال نگه دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/

شنبه, 04 تیر 1401 ساعت 12:11

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید