دم خروس تروریست ها بیرون زد

منافقین که ید طولایی در آمارسازی های کذب دارند، اینبار آمار دروغین خود را نیز تغییر دادند

 به گزارش دیده بان، گروهک تروریستی مجاهدین خلق یا همان منافقین همواره سعی دارند با توسل به دروغ های بزرگ، افکار عمومی جامعه را به سمت و سوی خاصی سوق دهند و نهایت سواستفاده را از این امر بنمایند.

در تازه ترین عملیات تزویر این گروهک دیشب در یکی از برنامه های سیمای نفاق از آمار جدید بیش از 4000 نفر برای کشته های آبان 98 پرده برداری شد و این در حالی است که از همان ابتدای آغاز اغتشاشات این شبکه هر روز با آمارسازی جعلی تعداد کشته ها را افزایش می داد و زمانی که دستش رو شد در نهایت به 1500 نفر بسنده کرد و متوقف شد. حتی مریم رجوی در خردادماه امسال نیز در توییتی باز بر آمار دروغین 1500 نفری که ساخته و پرداخته خودشان بود تاکید کرده بود.

همه این آمارسازی ها از آبان 98 در شرایطی صورت می گیرد که در خرداد ماه 99 رییس کمیسیون امنیت ملی وقت مجلس و وزیر کشور طبق اعلام رسمی پزشکی قانونی، تعداد کشته های آن حوادث را 230 نفر اعلام کردند که در بین آنها درصد قابل توجهی نیز از ماموران حافظ امنیت کشور بودند.

علی ای حال آنچه مسلم است، ظاهرا اتفاقات اخیر خوزستان بار دیگر عاملی شده است که کنتور کشته سازی منافقین به حرکت درآید و آماری جدید را در این فضای غبارآلود منتشر کند تا بلکه باز هم با موج سواری این تروریست ها آتش اغتشاشات به سایر نقاط کشور گسترش پیدا کند که با بصیرت مردم و کار جهادی مسئولین امر بار دیگر این رویای سوخته نفاق، نقش بر آب خواهد شد.
انتهای متن/

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 ساعت 16:25

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید