دستگیری عامل هتاکی به مسئولان نظام در مشهد

پاسداران گمنام امام زمان(عج) شخصی را که عامل پخش صوت نامتعارف در بازار رضای مشهد بود، دستگیر کردند

به گزارش دیده بان، روابط عمومی سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در اطلاعیه‌ای از دستگیری عامل پخش صوت سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان نظام در بازار رضا(ع) مشهد از سوی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا(ع) خبر داد.

روابط عمومی سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در این اطلاعیه افزود: با اقدامات دقیق و پیچیده اطلاعاتی، فنی و عملیاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی، عامل پخش صوت حاوی محتوای سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان نظام شامگاه ۲۰بهمن ماه سال جاری در بازار رضا(ع) مشهد که از عوامل گروهک پلید و جنایت کار منافقین است، دستگیر شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنا بر مستندات کشف شده از محل اختفای نامبرده، این فرد در صدد انجام اقدامات ضدامنیتی و هنجارشکنانه دیگری نیز بوده که در تور اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا(ع) گرفتار آمده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی سپاه استان خراسان رضوی برادر فرد دستگیر شده از منافقین به هلاکت رسیده در عملیات مرصاد بوده است.

این اطلاعیه در پایان تاکید کرده است: پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه در تعامل و هم افزایی با سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور و همکاری و همراهی ملت ایران، با آمادگی کامل هر گونه اقدام ضدامنیتی و هنجارشکنی علیه ارزشهای انقلابی و ملی را رصد و قاطعانه با آن برخورد می کنند.

 

 

7662813 436

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:خبرگزاری صداوسیما
انتهای متن/

دوشنبه, 02 اسفند 1400 ساعت 11:00

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید