حیات بی ارزش در فرانسه و آلبانی
بیداری ملت در برابر موج ترور و وطن فروشی ها

 دشمنان انقلاب از جمله منافقین مانند مرده هایی متحرک بوده و فرجامی ندارند.

فرزند آیت الله سید محمد تقی حسینی طباطبایی از شهدای فاجعه تروریستی هفتم تیر در مصاحبه با دیده بان اظهار داشت؛

اینکه هر ساله مراسمی در قالب نشست و همایش، سخنرانی و... برای یاد بود شهدای این فاجعه بزرگ برگزار می شود خود جای تقدیر و تشکر دارد و در نوع خود مفید است، ولی درخواست همه خانواده های این شهدا بر این اساس است که عمل به گفتار شهدا، باورهای آن ها ، اعتقادات و اهداف آن ها بسیار مهم است.

 

همچنین خبرگرفتن از خانواده های این شهدا در راستای استفاده از ایده ها و افکار همین خانواده ها در جهت پیشرفت انقلاب، اسلام و تقویت هرچه بیشتر آن می تواند تأثیر گذار باشد.زیرا فرزندان این شهدا اولین کسانی هستند که ادامه دهنده راه پدران خود بوده و می توانند همان فرهنگ جهاد و شهادت را به معنای واقعی آن به اثبات رسانده و با چنین روحیه ای در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

 

لذا این جامعه نیاز به حمایت از این فرزندان دارد و با پرداختن به آن ها و استفاده هرچه بیشتر در زمینه های فرهنگی و حتی اقتصادی و ... شرایط جامعه امروز بسیار مطلوب و سودمند خواهد بود.

 

اکنون دشمنان انقلاب از جمله منافقین مانند مرده هایی متحرک بوده و فرجامی ندارند و به فرموده شهید بهشتی : « ما را هرچه بکشید، ما زنده تر خواهیم شد» و ملت ما در برابر جنایات وحشیانه این گروهک بر علیه میهن و ایرانیان و موج ترور و وطن فروشی ها بیدار تر خواهد شد و به طور قطع این گروهک چند سال آینده را نخواهد دید و اکنون هم با کمک های مالی غرب و حامیان تروریست در کشورهایی مانند فرانسه و آلبانی به حیات بی ارزش خود ادامه می دهند و خود بهتر می دانند که از روی ناچاری و ناتوانی و عدم توانایی در اجرای کاری تنها حضور فیزیکی ناقابل خود را به عنوان گروهی معاند بر علیه نظام اسلامی ایران برپا داشته اند.

 

برای رسیدن به اهداف انقلاب باید حمایت و وحدت ما تقویت شده و استقامت خود را در برابر چنین فتنه هایی بیش از پیش بالا برده و با پشتیبانی از ولایت فقیه بتوانیم در برابر چنین هجمه هایی ایستادگی کنیم.
انتهای متن/

یکشنبه, 24 تیر 1397 ساعت 10:21

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید