تجمع اعتراضی بریدگان فرقه رجوی

تعدادی از جداشدگان از گروهک تروریستی منافقین در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی در مقابل سفارت این کشور در فرانسه تجمع کردند

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان تعدادی از جداشدگان گروهک تروریستی منافقین در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ منافقین) شدند.

نصراللهی یکی از جداشدگان گروهک تروریستی منافقین در باره اهداف این تجمع گفت: در هیچ کجای دنیا حتی در زندان هم با خانواده‌ها برای دیدن بچه هایشان اینطور که فرقه رجوی با زد و بند دولت آلبانی رفتار می‌کند؛ عمل نمی‌شود.

وی گفت: فرقه رجوی حدود ۳۰ الی ۴۰ سال است که جلوی دیدار خانواده‌ها با فرزندان دربندشان را گرفته است.

نصراللهی افزود: پیام ما به همه خانواده‌های جداشدگان از فرقه رجوی، تلاش و استواری در راه آرمانهایشان است و بدانند این فرقه به آخر خط رسیده است.

رزاقی دیگر جداشده از گروهک تروریستی منافقین نیز در این تجمع که روز پنج شنبه مقابل سفارت آلبانی در پاریس برگزار شد گفت: امیدوارم صدایمان به گوش دولتمردان اروپایی و فرانسوی که حرف از حقوق بشر می‌زنند برسد تا بتوانیم هر چه زودتر با بچه هایمان در آلبانی ملاقات کنیم.

وی افزود: فرقه رجوی با حمایت و پول کشور‌های آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان به جنایت‌های ضد بشری ادامه می‌دهد.

رزاقی گفت: ما از محافل حقوق بشر، سازمان ملل و دولت فرانسه می‌خواهیم زمینه دیدار ما با فرزندانمان را که اسیر فرقه رجوی در آلبانی هستند فراهم کنند.

 

 

5314020 683

 

 

5314022 280ی

 

 

 

5314021 430

 

 

5314018 472

 

 

 

منبع:خبرفوری
انتهای متن/

شنبه, 22 شهریور 1399 ساعت 13:03

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید