انهدام یک تیم تروریستی وابسته به گروهک منافقین

اعضای یک تیم چهار نفره وابسته به گروهک تروریستی منافقین توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند

به گزارش دیده بان، «سید علی ملک حسینی»، دادستان استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: این گروه چهار نفره که به گروهک تروریستی منافقین متصل بودند؛ اقدام به عملیات ایذایی(عملیاتی که شرایط برای مقاصد بعدی زمینه‌سازی شود) در استان‌های خوزستان، فارس و کهگیلویه بویراحمد داشتند که توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر و این باند متلاشی شدند.

وی افزود: استان کهگیلویه بویراحمد از استان‌های امن کشور است، این گروه با نقشه‌های زیرکانه سعی در به خطر انداختن این امنیت داشتند.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: افراد این باند توسط اعضای گروهک منافقین از طریق فضای مجازی شناسایی و به هسته‌های تروریستی پیوسته‌ بودند.

ملک حسینی ادامه داد: همه متهمان بازداشت شده، پس از ارتباط با سر کرده‌های گروهک منافقین، ساخت نارنجک‌های دستی و بمب‌های کوچک دست‌ساز را فرا گرفته و مضاف بر آموزش‌ها، پول‌هایی برای خرید تجهیزات و تهیه‌ خانه‌های تیمی و وسایل نقلیه از منافقین دریافت کرده بودند.

شناسایی عوامل دخیل در شهادت دو شهید فراجا در کهگیلویه و بویراحمد

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج گفت: سایر عوامل دخیل در شهادت 2 تن از نیروهای فراجای کهگیلویه و بویراحمد در جریان درگیری با سوداگران مرگ شناسایی شده‌اند و تحت رصد نیروهای امنیتی و انتظامی هستند.

ملک حسینی با اشاره به اینکه دادگستری کل و دادسرای مرکز استان، مطابق قانون این افراد را بسزای عمل ننگین شان خواهد رساند، افزود: با رشادت سبز پوشان نیروی انتظامی تعدادی از عواملی که در این جنایت دست داشتند، در صحنه دستگیر و با قرار بازداشت موقت در زندان هستند.

وی به کسانی که به نحوی بخواهند امنیت جامعه را مخدوش نمایند، هشدار داد و تاکید کرد: امنیت بزرگترین نعمتی است که خداوند متعال به انسان داده است و خط قرمز پلیس و دستگاه قضایی، امنیت مردم است.

ملک حسینی تاکید کرد: نیروی پلیس با جانشان، پای امنیت مردم بودند و به یاری خداوند ما هم در دستگاه قضایی، با تمام توان در کنار پلیس، در راه تأمین امنیت پایدار مردم عزیزمان و جامعه، قدم خواهیم برداشت.

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

دوشنبه, 02 مرداد 1402 ساعت 11:03

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید