افشای کانال جاسوسی منافقین
"جاسوس خبرنگاری"از آژانس ایران خبر تا سایت راه کارگر!

قصد داریم ضمن افشای ماهیت یکی از رابطین منافقین،یکی از سایت هایی که منبع جاسوس خبرنگارهای ایشان است را نمایان کنیم.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، تمرکز اعضای باقیمانده گروهک تروریستی منافقین بر جاسوسی از درون ایران موجب شده است تا از محملی برای این مسئله سو استفاده شود.

شبکه های اجتماعی بالاخص فیس بوک یکی از محل های حضور فعال رابطین منافقین،با پوشش ها و اکانت های جعلی زیاد است که اغلب بدنبال طعمه ای مناسب جهت بهره برداری و به اصطلاح سوار شدن بر افراد می گردند.

شیوه عمده رابطین منافقین در شبکه های اجتماعی بدین گونه است که پس از مدتی سعی می شود که افراد مرتبط به منابعی دائمی برای تولید اخبار ایشان تبدیل شوند و هر گاه زمینه ی آماده ای پیدا شد، ایشان را به عنوان "جاسوس خبرنگار" برای یکی از سایت های پوششی شان انتخاب می نمایند.

اغلب افرادی هم که در این راستا قصد می کنند از رابطین نفاق جداشوند با این مسئله روبرو می گردند که توسط همین رابطین به دستگاه های امنیتی ایران معرفی شده و ترسی وهم آلود را برای آنها جهت جاسوسی به وجود می آورند.

نکته جالب توجه این است که منافقین هر چند وقت یک بار پس از لو رفتن ماهیت پوششی سایت های جاسوسی شان،بلافاصله سایت های دیگری برای ادامه راه جاسوس خبرنگاری ایجاد می کنند،سایت "آژانس ایران خبر" از جمله سایت های سازمان بود که در سال 88 در ازای ماهیانه چند خبر به جاسوس خبرنگارهای خود مبالغی را پرداخت می کرد،که پس از اطلاع رسانی درباره آن به سرعت تعطیل شد.

حال قصد داریم ضمن افشای ماهیت یکی از رابطین منافقین،یکی از سایت هایی که منبع جاسوس خبرنگارهای ایشان است را نمایان کنیم.

اکانت "koshyar tolu" یکی از سرپل های ارتباطی منافقین در فیس بوک است که ضمن ارتباطگیری با افراد،آنها را برای امر جاسوس خبرنگاری با یکی از سایت های پوششی منافقین وصل می نماید.

 

1

 

 

وی افرادی را که در شبکه های اجتماعی به تور می اندازد به سایت "ایران کارگر" که به بهانه‌ی پوشش اخبار مربوط به کارگران با ژست های کمونیستی فعالیت دارد وصل می کند.

 

3

منافقین در ارتباط با افراد،جهت ایجاد انگیزه و بهره گیری در فضای جاسوس خبرنگاری دسترسی های محدودی برای بارگزاری اخبار به افراد می دهد تا بنحوی مرتبطین را درگیر و دست اندرکار امور گرداندن سایت پوششی شان قلمداد کند.

گفتنی است افرادی که به هر بهانه ای تا کنون با چنین اکانت و سایتی از منافقین ارتباط داشته اند بهتر است هر چه سریعتر خود را از دام های تروریست هایی که دستشان به خون هزاران ایرانی آغشته است برهانند.
انتهای متن/

دوشنبه, 22 تیر 1394 ساعت 15:11

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید