اسناد منتشر نشده تاریخی
کودک کشی منافقین در لباس سپاه

اعضای این گروهک در محافل حقوق بشری بالاخص اروپا تلاش های گسترده ای را برای حذف و پنهان سازی آن صورت می دهند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان ،بازخوانی اسناد تاریخی در سالهای که پیش روی داریم می تواند اقدام جالبی در مواجه با تحریف ساختاری تاریخ ایران، که توسط شبکه های ماهواره ای و گروه های معارض بصورت جدی پیگیری می شود،باشد.

نشریه رویدادها و تحلیل که از ماه های آغازین انقلاب اسلامی تواست برخی فعالان و روزنامه نگاران عرصه رسانه ای آن ایام بصورت مستمر منتشر می گردید،از جمله اسنادی تاریخی است که علاوه بر اینکه تاکنون هیچ یک از نهادها و رسانه های داخلی اقدامی در جهت انتشار محتوای آن نکرده اند،مطالب ناب و تحلیل های دقیقی از روزهای سخت انقلاب در مواجهه با گروهک ها و جریان های سیاسی دارد.

متن ذیل به بخشی از نشریه رویدادها و تحلیل است که به اقدامات منافقین در دهه 1360 اشاره دارد. اعضای این گروهک در محافل حقوق بشری بالاخص اروپا تلاش های گسترده ای را برای حذف و پنهان سازی آن صورت می دهند:

 

چندی پیش پس از عملیات موفقیت آمیز سپاه و دادستانی در حمله به خانه های تیمی منافقین که طی آن بیش از 50 نفر از اعضا و کادرهای مرکزی آنان به هلاکت رسیدند و یا دستگیر شدند،شاهد حرکت دیوانه واری از جانب آنان بودیم که در آن حضرات به اصطلاح چیریک در لباس سپاه درآمده بودند و با مراجه به یکی از دبیرستان های تهران خواستار آن می شوند تا بچه های انجمن اسلامی دبیرستان مذکور را جمع کنند و پس از تجمع آنان که از همه جا بی خبر بودند با نامردانه ترین شیوه دست به جنایت می زنند و نارنجکی را در میان آنها پرتاب می کنند که خوشبختانه با تیزهوشی دانش آموزان از ابعاد فاجعه کاسته می شود و فقط تنی چند مجروح می شوند.

بدنبال آن منافقین در پاریس روی این حرکت خود تبلیغات می کنند و آنرا تحت عنوان عملیات انقلابی در بوق و کرنا می گذارند.

گوشه ای از چگونگی انعکاس این جنایت را در نشریه منافقین خارج از کشور می بینیم:

اعدام انقلابی 7 تن از جاسوسان و پاسداران جنایتکار(امام) خمینی،روز سه شنبه 14 اردیبهشت واحد عملیاتی...طی یک عملیات متهورانه موفق شد 7 تن از مزدوران را که در ارگان های سرکوب منجمله در پوشش انجمن به اصطلاح اسلامی و امور تربیتی در دبیرستان بهشتی تهران" به خیانت اشتغال داشتند را اعدام انقلابی نمایند،این عملیات انقلابی اخطار مجددی است به تمامی مزدران جنایت کار که تحت پوشش انجمن های اسلامی و امور تربیتی در مدارس و کارخانه ها و .. به خیانت و جاسوسی مشغولند.

 
انتهای متن/

شنبه, 17 مرداد 1394 ساعت 16:20

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید