اسناد منتشر نشده تاریخی
بازی منافقین در پازل آمریکایی ها

مشخصه ای که درتمامی گروههای محارب بدون استثنا وجود دارد و آمریکایی بودن آن ها تایید می کند همکاری آنان با یکدیگر درشرایط زمانی مورد نیاز است.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان ،بازخوانی اسناد تاریخی در سالهای که پیش روی داریم می تواند اقدام جالبی در مواجه با تحریف ساختاری تاریخ ایران، که توسط شبکه های ماهواره ای و گروه های معارض بصورت جدی پیگیری می شود،باشد.

نشریه رویدادها و تحلیل که از ماه های آغازین انقلاب اسلامی تواست برخی فعالان و روزنامه نگاران عرصه رسانه ای آن ایام بصورت مستمر منتشر می گردید،از جمله اسنادی تاریخی است که علاوه بر اینکه تاکنون هیچ یک از نهادها و رسانه های داخلی اقدامی در جهت انتشار محتوای آن نکرده اند،مطالب ناب و تحلیل های دقیقی از روزهای سخت انقلاب در مواجهه با گروهک ها و جریان های سیاسی دارد.

متن ذیل به بخشی از تحلیل نشریه رویدادها و تحلیل در خصوص بازی جریان های ضد انقلاب در پازل آمریکا اشاره دارد که توجه مخاطبان را به آن جلب می کنیم:

خوشبختانه مشخصه ای که درتمامی گروههای محارب بدون استثنا وجود دارد ونظر ما را مبنی برآمریکایی بودن آن ها تایید می کند همکاری آنان با یکدیگر درشرایط زمانی مورد نیاز است.

برای مثال: حزب رنجبران به سرپرستی ایرج کشکولی از خانزاده های فارس، همگام با خسرو قشقایی در نقاط عشایرنشین به تبلیغ علیه انقلاب می پردازد.

منافقین پس از آمدن خوانین به ایران به دلیل همفکری با خسرو  قشقایی در منطقه حضور پیدا می کند. این ارتباط که بعد ازائتلاف منافقین و بنی صدر افزایش می یابد تاجایی پیش می رود که با هماهنگی یکدیگرطرح هایی جهت بسیج عشایر جهت کارهای ضدانقلابی تهیه می نمایند.

پس از اعلام جنگ مسلحانه و متواری شدن منافقین از شهرها، بسیاری از اعضای منافقین به دامن خوانین فارس که در اردوگاهی نزذیک فیروز آباد مستقر هستند پناه می برند.

اردوگاهی که با ترکیبی از مجموعه خوانین طوایف و عده ای از فرارایان ساواک و ارتش و تعدادی اشرارمحلی در زمان بنی صدر تشکیل یافته و متاسفانه به دنبال پشتیبانی شخص بنی صدر و دیگر لیبرال ها و ملیون همانند مدنی و فروهر و.... به عنوان یک کانون ضدانقلاب شکل می گیرد و حتی با وساطت بنی صدر آزوقه و مواد سوخت نیز در اختیار آن ها گذاشته می شود.
انتهای متن/

شنبه, 31 مرداد 1394 ساعت 15:02

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید