اتاق فکر تکفیر و نفاق
فتوای مشترک داعش و منافقین

مشابهت های داعش و منافقین به قدری در حال افزایش است که هر ذهن عاقلی را بدین مسئله هدایت می کند که هدایت هر دو جریان از یک اتاق فکر در حال انجام است.

به گزارش دیده بان، از زمان شکلگیری جریان تکفیر با محوریت داعش در عراق و سوریه همواره مشابهت های تشکیلاتی، عقیدتی و عملیاتی ای میان داعش و گروهک تروریستی منافقین نمایان شده است.

این مسئله در برهه هایی مانند حضور ترکی فیصل(از بنیانگذاران و حامیان مستقیم جریان تکفیر در منطقه) در همایش منافقین پررنگ تر شده است.

در آخرین اخبار مربوط به داعش گفتنی است که یکی از مفتی های این گروهک جنایتکار با تأسی از منافقین، فتوایی را صادر کرده است

ابومقدم المصری اذعان نموده است که"اموال شرکت های خارجی حتی در حتی در کشورهای مسلمان عربی،اگر در اختیار داعش قرار بگیرد،حلال است"

این فتوا در دهه 1370 توسط مسعود رجوی برای اعضای تشکیلات منافقین در راستای اهداف سازمان تعریف شده بود.

منافقین در همین راستا یک بخش درونی تحت عنوان"بخش مایحتاج در اروپا" را راه اندازی نمودند و وظیفه اعضای سازمان این بود تا هر چیزی را می توانند از فروشگاههای اروپایی سرقت کنند.سپس هرچه برای آنها مصرف نداشت را به عراق بفرستند.

در آن دوره استدلال رجوی این بود که "چون غرب یها مستکبرند،دزدی از آنها حلال است.

مشابهت های داعش و منافقین به قدری در حال افزایش است که هر ذهن عاقلی را بدین مسئله هدایت می کند که هدایت هر دو جریان از یک اتاق فکر در حال انجام است.
انتهای متن/

چهارشنبه, 03 شهریور 1395 ساعت 14:14

نظرات  

پاسخ + 0 --
ناشناس 1395/06/04 - 14:29
این کار به صورت سیستماتیم از ابتدای انقلاب 57 انجام شده است

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید