آینده مبهم تروریست های منافق در اروپا

اعضای گروهک تروریستی منافقین به ایران مسترد می‌شوند؟

به گزارش دیده بان، «کاظم غریب‎آبادی»، معاون امور بین الملل قوه قضاییه اظهار کرد: درخواست ما از کشور‌های اروپایی و حتی آمریکا این است که اعضای منافقین را به ایران مسترد کنند؛ ما این گلایه را از کشور‌های اروپایی به ویژه یکی از این کشور‌ها داریم که پرونده‌های مربوط به منافقین را به خوبی در دستگاه قضایی خود مورد رسیدگی قرار نداده اند که ما این امر را اقدامی در جهت حمایت از منافقین می‎دانیم.

وی با اشاره به اینکه احکامی علیه برخی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در محاکم ایران صادر شده است، تاکید کرد: اقدامات قضایی در این باره شدت بیشتری به خود گرفته و در ماه‎های آینده سرعت بیشتری نیز خواهد گرفت.

دبیر ستاد حقوق بشر تصریح کرد: کشور‌های اروپایی حتی اگر قصد دارند به آن‌ها پناه بدهند، با توجه به اینکه این افراد تروریست هستند، خود نیز آن‌ها را محاکمه کنند.

وی با بیان اینکه درخواست ما از کشور‌های اروپایی و حتی آمریکا این است که اعضای منافقین را به ایران مسترد کنند، متذکر شد: درخواست ما یک درخواست بلاوجه نیست، بلکه درخواستی کاملا منطقی و عادلانه است که در راستای مبارزه با تروریسم انجام می‎شود.

معاون امور بین‎الملل قوه قضاییه گفت: این تروریست‎ها برای کشور‌های میزبان نیز معضل بسیار بزرگی هستند و دیر یا زود کشور‌های دیگری هم گرفتار اقدام‎های تروریستی این افراد خواهند شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم 
انتهای متن/

دوشنبه, 05 تیر 1402 ساعت 11:21

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید