آزادی بیان به سبک فرقه رجوی

نمایشگاه جنایات منافقین در سوئد باردیگر با حمله اعضای این گروهک تروریستی مواجه شد

به گزارش دیده بان، نمایشگاه جنایات گروهک تروریستی منافقین که توسط تعدادی از شهروندان ایرانی مقیم سوئد برگزار گردید، مورد حمله اعضای این گروه قرار گرفت.

روز گذشته نمایشگاهی از جنایات گروهک تروریستی منافقین توسط تعدادی از شهروندان ایرانی مقیم سوئد در دو نقطه، مقابل پارلمان و دادگاه استکهلم برگزار گردید.

این نمایشگاه که امروز سه شنبه نیز دایر خواهد بود، به نمایش بخشی از جنایت های وحشیانه منافقین می پردازد که با واکنش خشم آلود و خشونت آمیز این گروه مواجه شده است.

برخی از سایت های خبری تصاویر و فیلم هایی از حمله عناصر این گروه به پوسترها و بنرهای نصب شده در این نمایشگاه در مقابل پارلمان سوئد منتشر کردند که با واکنش پلیس، تعدادی از اعضای این گروه بازداشت شدند.

این نخستین حمله خشونت آمیز منافقین به نمایشگاه های دایر شده در این کشور نبوده است. 19 و 20 خرداد سال جاری، نمایشگاهی از جنایات خونین این گروه در دهه 60 مقابل دادگاه استکهلم برگزار شد که عناصر این گروه علاوه بر تخریب نمایشگاه، خبرنگار شبکه تلویزیونی پرس تی وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند و با چاقو به یکی از مسؤولان برگزاری نمایشگاه حمله کردند.

فیلم های منتشر شده از نمایشگاه روز گذشته نیز نشان می دهد اعضای این گروه، برگزار کنندگان این نمایشگاه را مورد تهدید قرار داده اند.

منافقین نگرانند که افشای جنایات و سوابق سیاه و تروریستی این گروه در سطح افکار عمومی اروپا به سال ها فریب کاری آنها درمیان سیاستمداران این کشورها پایان دهد. از همین رو تلاش می کنند تا با ایجاد فضای هوچی گری و خشونت، مانع از انتشار اسناد و اطلاعات مربوط به سوابق خود و روشن شدن افکار عمومی شوند.

بیش از 17000 شهروند ایرانی توسط گروهک های تروریستی از جمله منافقین ترور شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:بنیاد هابیلیان
انتهای متن/

سه شنبه, 21 تیر 1401 ساعت 12:51

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید