«گزارش آشوب» در خانه ایرانی‌ها/ گزارش یک خیانت + فیلم

مستند «گزارش آشوب» که روایتگر وقایع سال ۱۳۶۰ است، همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر از طریق پلتفرم‌های اینترنتی پخش فیلم، در دسترس مخاطبان قرار گرفت

به گزارش دیده بان، پس از نخستین پخش تلویزیونی مستند «گزارش آشوب» که با استقبال مخاطبان همراه شد و همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، این مستند از دوشنبه هشتم شهریورماه از طریق پلتفرم‌های فیلیمو و عماریار در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

همچنین با توجه به استقبال مخاطبان از پخش نخست این مستند از تلویزیون در دو نوبت دیگر در روزهای دوشنبه ۸ شهریور ساعت ۱۷ از شبکه سه و جمعه ۱۲ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه خبر نیز روی آنتن رسانه ملی خواهد رفت.

 

گزارشآشوب

 

«گزارش آشوب» روایتی مستند از اتفاقات سال ۱۳۶۰ را به تصویر می‌کشد و طی آن برخی تصاویر آرشیوی مربوط به رخدادهای آن زمان، از جمله تشییع پیکر شهیدان رجایی و باهنر و همین‌طور مصاحبه شهید لاجوردی پس از ترور موسی خیابانی برای نخستین بار پخش خواهد شد.

این مستند به کارگردانی محمدرضا گیوه‌چیان و تهیه‌کنندگی رضا کریمی تولید شده است.

مستند «گزارش آشوب» که سال گذشته در بخش شهید آوینی جشنواره سینما حقیقت نیز حضور یافته بود، در خانه مستند تولید شده و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

 

 

 

 

رسانه
انتهای متن/

سه شنبه, 09 شهریور 1400 ساعت 09:55

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید