منافقین

منافقین، کارفرمای جدید گروهک‌های تروریستی شرق کشور / جزئیاتی مهم از جلسه محرمانه منافقین و تجزیه طلبان شرق در امارات

با توجه به فاصله گرفتن مردم سیستان و بلوچستان از برخی شخصیت‌های مذهبی افراطی، تصمیم بر آن شده که موج تبلیغی در جمعه‌های زاهدان و شرق کشور فارغ از خطبه ‌های نمازجمعه زاهدان مدیریت شود.

بحران پشت بحران برای منافقین؛ گره کوری که باز شدنی نیست !

سناریوی جعل صوت مسعود رجوی که به دستور ابریشمچی و سیدالمحدثین دو مقام ارشد گروهک منافقین طراحی شده ، نه تنها جلوی ریزش نفرات را نگرفته که حتی درخواست ها برای خروج از مقر اشرف 3 بیشتر شد.

عملیات روانی منافقین علیه نیروهای خود با جعل صوت مسعود رجوی!

اعلام خبر مرگ مسعود به خصوص افشای حفاظت آمریکا از وی تا پایان عمر، منجر به افزایش اختلافات، تضاد و ابهامات بسیاری در بین اعضای رده پایین و حتی در سطح کادر این تشکیلات گردیده است.

محاکمه و مجازات منافقین در نگاه حقوق بین الملل

مطابق با اسناد حقوق بین الملل جنایت علیه بشریت و جنایت جنگی از جرایمی هستند که از شمول مرور زمان خارج بوده و منافقین به دلیل ارتکاب چنین جرایمی از بدو تاسیس تا کنون قابل محاکمه هستند.

سناریوی جدید منافقین برای سفید سازی قتل های درون سازمانی

در ادامه مرگ های مشکوک و پر تعداد اعضای گروهک منافقین در چند ماه گذشته، در روزهای اخیر نیز یکی دیگر از عناصر این گروهک به نام محمدعلی شریفی به دلایل مشکوکی کشته شده است.

وضعیت وخیم سالمندان در اردوگاه اشرف ۳

شیوع مشکلات جسمی و بیماری‌های متعدد در اردگاه اشرف۳ و افزایش فشارها و مأموریت‌ها از جانب کادر سازمان تروریستی منافقین تبدیل به بحران بسیار جدی و محرکی برای جدایی از این گروهک شده است.

درگیری در جلسه منافقین با موضوع تعیین خطوط سایبری علیه فلسطین

منابع اگاه از برگزاری جلسه ای در مقر اشرف 3 با هدف تعیین خطوط سایبری در موضوع حماس خبر می دهند

هراس رسانه های معاند از وضعیت نابسامان منافقین+فیلم

نگرانی شبکه ضدانقلاب بی بی سی فارسی از دیپورت اعضای گروهک تروریستی منافقین به ایران

روزی که منافقین مرزهای جنایت را جابجا کردند

منافقین در حمله به بیمارستان اسلام آباد غرب، با بی‌رحمی همه مادران و نوزادان را جلوی چشم یکدیگر به قتل رسانده و آتش زدند

محاکمه اعضای گروهک تروریستی منافقین

دادگاه کیفری استان تهران با صدور یک آگهی عمومی، اعلام کرد بر اساس پرونده تشکیل شده در این دادگاه قرار است ۱۰۴ نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق معروف به منافقین به عنوان متهم محاکمه شوند

صفحه1 از44