منافقین

چهارمین جلسه دور جدید دادگاه؛
سه درخواست اصلی خانواده شهدا در پرونده جنایات گروهک تروریستی منافقین

وکیل شکات پرونده رسیدگی به جنایات سرکردگان اصلی گروهک تروریستی منافقین، مطالبه خسارت، مطالبه دیه و مطالبه ضرور و زیان ناشی از جنایاتی که علیه آن‌ها رخ داده است، را سه درخواست خانواده شهدا از دادگاه عنوان کرد.

گفت و گو
ابعاد تروریسم منافقین؛ برگزاری دادگاه به سند قضایی با قابلیت پیگیری در محاکم جهانی منجر می‌شود

پژوهشگر حوزه تاریخ معاصر با اشاره به اعتراف گروهک تروریستی منافقین به جنایت‌های ارتکابی، گفت که برگزاری دادگاه رسیدگی به جنایت‌های منافقین می‌تواند گام مهمی در مسیر توقف روند جنایت‌کاری منافقین باشد.

سربازان فریب‎خورده؛ گزارش لوموند از سوءاستفاده نظامی منافقین از کودکان

شماری از اعضای جداشده منافقین با اشاره به سوءاستفاده نظامی این گروهک تروریستی از کودکان، می‌گویند که قصد شکایت از این گروهک را دارند.

حمله عصبی سرکرده گروهک تروریستی منافقین/حال رجوی وخیم است

یک منبع آگاه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در پاریس، از وضعیت وخیم جسمانی مریم رجوی سرکرده ۷۰ ساله گروهک تروریستی منافقین خبر داد.

سابقه قاچاق در فرقه نفاق؛ منابع مالی منافقین چگونه تامین می‌شود؟

یکی از وجوه در سایه مانده هویت محتضر منافقین، منابع مالی این گروهک تروریستی است؛ با وجود تلاش فراوان سرکردگان این گروهک در سال‌های اخیر نوری بر تاریک‌خانه تامین‌کنندگان مالی منافقین تابانده شده است.

گزارش تصویری یازدهمین جلسه دادگاه کیفرخواست منافقین

یازدهمین جلسه دادگاه کیفرخواست منافقین 4 اردیبهشت 1403 در تهران برگزار گردید.

گزارش تصویری ششمین جلسه دادگاه کیفرخواست منافقین

ششمین جلسه دادگاه کیفرخواست منافقین 26 دی در تهران برگزار گردید

پیوند نامبارک تاج‌زاده و منافقین این بار در اوین

پس از انتخابات، پیوند راهبردی گروهک تروریستی منافقین و نیروهایی نظیر تاجزاده با هدف حمله به «جمهوریت نظام» وارد مرحله تازه‌ای شده است.

دستور تشکیلاتی جدید منافقین به مشاور میرحسین موسوی در مورد انتخابات

برگزاری باشکوه و امن انتخابات اخیر در سراسر کشور و بی‌توجهی پرمعنای مردم به سمپاشی‌ها و عربده‌کشی‌های چند ماهه گروهک‌های تروریستی همچون سازمان منافقین آن‌ها را به واکنش‌های احمقانه و جنون آمیز واداشته است.

آلمان؛ میزبان همایش سالانه تروریست‌ها

گروهک ترویستی منافقین که هر ساله در ویلپنت فرانسه اصلی‌ترین همایش سالانه خود موسوم به کهکشان را برگزار می‎‌کرد، بنا دارد تا در چندمین سال متوالی، تیرماه 1403 هم این نمایش را برگزار کند.

صفحه1 از54