عضو کمیسیون امنیت ملی افشا کرد
جزئیات تماس داعش با رئیس جمهور افغانستان

اینکه تلاش می کنند جلوی این حرکت بسیجی وار همه مسلمانان گرفته شود،به نتیجه‌ای نخواهد رسید و این گروهک تروریستی باید ریشه‌کن شود.

به گزارش دیده بان، چندی است که‌موج مستمر تهاجم رسانه‌ای رسانه‌های ضدانقلاب و عملیات روانی گروه‌های تکفیری علیه تیپ فاطمیون و غیر ایرانی‌های جبهه مقاومت گسترش‌یافته است و همواره تلاش می‌کنند که به هر نحوی این پشتوانه مدافعان حرم را از بین ببرند.

در این راستا گفتگویی با دکتر سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صورت دادیم که نکته حائز اهمیتی را در خود گنجانده است.

وی در خصوص اقدام مشترک رسانه‌ای شبکه‌های ماهواره‌ای و جریان‌های تکفیری اذعان کرد:داعش امروز به‌عنوان یک گروه تروریستی تهدیدی برای همه کشورها و ملت‌های به‌حساب می‌آید به‌ویژه در جهان اسلام که ارزش‌های دینی،باورها و اعتقادات مسلمانان در مسائل مختلف از طرف این گروهک تهدید می‌شود.

وی افزود:به همین جهت مسلمانان در همه کشورها نسبت به این مسئله عکس‌العمل نشان می‌دهند و برای دفاع از حریم ارزش‌های دینی و الهی و نبوی بسیج می شوند و به مبارزه به این گروهک کمک می کنند.

نقوی حسینی تاکید کرد:اینکه تلاش می کنند جلوی این حرکت بسیجی وار همه مسلمانان گرفته شود،به نتیجه‌ای نخواهد رسید و این گروهک تروریستی باید ریشه‌کن شود تا ارزش‌های الهی بماند،در این راستا شاهد هستیم که طی هفته‌های اخیر رسانه‌های کشورهای سلطه‌گر با هماهنگی کشورهایی مانند آل سعود و رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند که برخی کشورهای اسلامی را تحت فشار قرار بدهند تا شهروندان آن کشورها برای مبارزه با تروریسم وارد صحنه نبرد نشوند.این یک توطئه استکباری است که در حال رخ دادن است که نشان از هماهنگی آل سعود و کشورهای سلطه گر هست.

وی درپایان به نکته حائز اهمیتی اشاره نمود که:داعش اخیراً پیامی به رئیس جمهور افغانستان ارسال کرده است و از وی خواسته است که اجازه ندهند که شهروندان افغانی به میدان مبارزه با تروریسم در عراق و سوریه بیایند که نشان دهنده هماهنگی داعش با آل سعود و قدرت های سلطه گر است.
انتهای متن/

دوشنبه, 24 خرداد 1395 ساعت 15:31

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید