عضو انصارالله:
اسرائیل حملات عربستان را مدیریت می‌کند

عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که پس از ناکامی عربستان در رسیدن به اهداف تجاوزکارانه خود در یمن، رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم وارد عمل شده است.

به گزارش دیده بان، "ضیف الله الشامی" درباره اقدام هواپیمای اسرائیلی در انتقال سلاح و تجهیزات نظامی به پایگاه هوایی العند در استان لحج یمن گفت: بر اساس اطلاعات رسیده، هواپیمای بوئینگ 767 سلاح و مهمات اسرائیلی را به پایگاه العند منتقل کرد. ما این اطلاعات را روز گذشته به دست آوردیم و شاهدان نیز گزارشهایی را درباره این محموله گزارش دادند.
الشامی ارسال این کمکها از سوی اسرائیل را عجیب ندانست و تأکید کرد: رژیم صهیونستی در تجاوزها به یمن به صورت مستقیم دخالت دارد؛ و جنگنده های سعودی، اماراتی، اسرائیلی و آمریکایی از همان آغاز حملات به یمن، در حال پرواز از پایگاه العند هستند.

ضیف الله الشامی تأکید کرد: متجاوزان، با همه توان از همه تجهیزات و سلاح های خود برای حمله به یمن استفاده می کنند.

الشامی خاطرنشان کرد: پس از آن که آنها مشاهده کردند که اراده ملت یمن شکسته نشد، و ارتش و کمیته های مردمی یمن پیروزی های بسیار بزرگی را محقق کردند، و متجاوزان سعودی و اسرائیلی نتوانستند به هیچ دستاوردی در باب المندب و دیگر مناطق به دست بیاورند؛ آنها اکنون در حال ارسال سلاح و مهمات بیشتری برای مزدوران خود هستند.
الشامی هشدار داد: آنها می‌خواهند پایگاه العند را به نقطه‌ای برای حملات به یمن و ویرانی کامل این کشور تبدیل کنند.
وی نقش اسرائیل در حملات ائتلاف عربستان به یمن را بسیار آشکار توصیف کرد و گفت: هنگامیکه بنیامین نتانیاهو و بسیاری از کارشناسان و فرماندهان نظامی اسرائیل درباره خطر باب المندب سخن گفتند، برای همه مشخص شد که این اسرائیل است که این نبرد را مدیریت می کند.
الشامی اظهار داشت: رژیم سعودی ابزاری در دست صهیونیستها و آمریکا است، تا اهداف مورد نظر آنها را محقق و امنیت اسرائیل را تامین کند؛ آنها می‌خواهند کنترل یمن و باب المندب و همه گذرگاه های آبی را در دست بگیرند.
الشامی رژیم صهیونیستی را مشابه نظام آل سعود دانست و تأکید کرد: هر دو اینها توسط سرویسهای اطلاعاتی انگلیسی ایجاد شدند. اکنون آل سعود از صهیونیستها کمک می گیرند زیرا صهیونیستها مانند برادران آنها هستند، و هر دو طرف در یک مسیر حرکت می کنند.
الشامی خاطرنشان کرد: اسرائیل برای تأمین امنیت خود، عربستان، امارات و دیگر کشورهای متجاوز را به سوی حمله به یمن کشاند؛ ولی اکنون که می بیند آنها در مقابله با ملت، ارتش و کمیته های مردمی یمن شکست خورده اند، به صورت مستقیم با هواپیماها و سلاح های خود وارد عمل شده است.

 
انتهای متن/

شنبه, 30 آبان 1394 ساعت 09:07

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید