خبرنگار مجروح به حلب منتقل شد
حمله تروریست های سوریه به گروه خبری العالم

گروه خبری العالم در سوریه هنگام پوشش خبری پیشروی ارتش در منطقه ریف حلب شرقی مورد هجوم توپخانه ای و موشکی گروههای تروریستی مسلح قرار گرفت.

به گزارش دیده بان، " ربیع کلاوندی " خبرنگار العالم پیش از ظهر امروز( سه شنبه ) گزارش کرد ، هنگام حضور تیم خبری العالم در روستای قطر از توابع ریف حلب شرقی که همگام با پیشروی ارتش مشغول تهیه گزارش بودند، گروههای تروریستی مسلح به صورت عمدی با انواع سلاح ها از جمله گلوله های تانک، خمپاره و توپهای 23 میلیمتری مورد حمله قراردادند.

وی با اشاره به اینکه در جریان حملات سنگین تروریست ها به هیچیک از اعضای تیم خبری العالم آسیبی وارد نشد، بیان کرد: تنها هنگام تخلیه اعضای گروه العالم با حمایت و پشتیبانی ارتش ، عبدالهادی تصویر بردار شبکه از ناحیه کتف چپ دچار شکستگی شد.

وی تاکید کرد با حمایت نیروهای ارتش این همکار مجروح با آمبولانس به بیمارستانی در حلب منتقل شد که پس از مداوا به منزل انتقال یافت.

خبرنگاران و تصویربرداران شبکه خبری العالم تاکنون چندین بار مورد حمله گروههای تروریستی مسلح در سوریه قرار گرفته اند.

یادآور می شود روستاهای القطر، عین الجمجمه ، العوینه و تل الحطابات در ریف حلب شرقی دیروز از تسلط گروههای تروریستی خارج شد ، تاکید کرد که ارتش سوریه در ریف حلب شرقی همچنان به پیشروی خود ادامه می دهد.

 
انتهای متن/

سه شنبه, 06 بهمن 1394 ساعت 13:36

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید