توهم خلفای تکفیری ها برای سرکوب یکدیگر
عملیات انتحاری النصره علیه سرکردۀ متحد داعش

عناصر گروهک جبهه النصره، طی یک عملیات انتحاری "ابوعلی البریدي" سرکرده گروهک تروریستی "شهدای یرموک" از متحدان داعش در استان درعا واقع در جنوب سوریه را به هلاکت رساندند.

به گزارش دیده بان، "رامی عبدالرحمن" مدیر دیده بان حقوق بشر سوریه (وابسته به مخالفان) اعلام کرد؛ عناصر گروهک جبهه النصره طی یک عملیات انتحاری در منطقه "جمله" واقع در حومه جنوبی درعا در نزدیکی مرز منطقه جولان اشغالی، "ابوعلی البریدی" سرکرده گروهک تروریستی "شهدای یرموک" متحد داعش را به هلاکت رساندند.

این مرکز افزود: شماری از عناصر جبهه النصره، در شهرک "سحم الجولان" واقع در نزدیکی محل وقوع این حمله انتحاری به نشانه خوشحالی از هلاکت "البریدی" و شمار دیگری از عناصر جبهه النصره، اقدام به شلیک تیر هوایی کردند.

جبهه النصره نیز در صفحه رسمی اش بر روی پایگاه اجتماعی تویتر، هلاکت البریدی در یک عملیات نفوذی را تأیید کرد.

گروهک "شهدای یرموک" در مناطق واقع در جنوب غرب استان درعا فعالیت می کند و سال گذشته با تشکیلات تروریستی داعش بیعت کرده است.

روز جمعه درگیری های خشونت باری میان جبهه النصره و سایر گروههای تندرو علیه عناصر "شهدای یرموک" در حومه غربی درعا درگرفت که در نتیجه آن حداقل 32 عنصر مسلح از طرفین به هلاکت رسیدند.

عبد الرحمن افزود: در صورتی که کشته شدن البریدی به عقب نشینی گروهک شهدای یرموک از منطقه تحت نفوذش بینجامد، جبهه النصره، مناطق واقع در جنوب غرب استان درعا در مرز با جولان اشغالی را به کنترل درخواهد آورد.

 
انتهای متن/

دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 14:01

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید