آمریکا و قطعات پازل جریان تکفیر
از تامین اطلاعاتی تا تحویل شهرها به داعش

یک تقسیم‌کاری در این راستا صورت گرفته است، اسلام سکولاری که ترکیه سردمدار آن است و اسلام متحجری که عربستان سردمدار آن است، آن‌ها با هماهنگی آمریکا تقسیم‌کاری کرده‌اند، شرط بقای این دو جریان هم این است که مطلقاً به مرزهای اسرائیل نزدیک نشوند.

آقای بهرام بیرانوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی با خبرنگار پارلمانی دیده بان در خصوص بزرگنمایی مستمر گروهک تروریستی داعش در رسانه‌های غربی و استفاده داعش از این مسئله در بازی‌های میدانی جنگ عراق و سوریه اذعان کرد: داعش یکی از قطعات پازل دخالت‌های آمریکا است، قطعه بعدی آن بازی رسانه‌ای و قطعه بعدی آن تأمین مالی‌شان است.

وی افزود: قطعات دیگر، تأمین اطلاعاتی و هماهنگی جاسوسی‌هایی است که در جوامع دیگر زندگی می‌کنند و یا عناصر خودفروخته‌ای است که برای عملیات باهم هماهنگ می‌شوند و اقدامات را صورت می‌دهند. دو شهر شیعه‌نشین در سوریه الآن ماه‌ها است در حال مقاومت در برابر داعش اند و ماه‌ها است که در مقابل این ببر کاغذی ایستاده‌اند. کلیه پیشرفت داعش در فضاهایی است که از قبل غربی‌ها آن‌ها را آماده می‌کنند و به داعش تحویل می‌دهند.

بیرانوند در خصوص حمایت‌های همه‌جانبه ترکیه در ابعاد لجستیکی، آموزشی و باز گذاشتن مرزها برای تردد داعشی ها اذعان کرد: یک تقسیم‌کاری در این راستا صورت گرفته است، اسلام سکولاری که ترکیه سردمدار آن است و اسلام متحجری که عربستان سردمدار آن است، آن‌ها با هماهنگی آمریکا تقسیم‌کاری کرده‌اند، شرط بقای این دو جریان هم این است که مطلقاً به مرزهای اسرائیل نزدیک نشوند، آن‌ها به دنبال این هستند که پتانسیل جهان اسلام را تخلیه بکنند تا برای آمریکا تبدیل به یک‌لقمه راحتی بشود.

ترکیه و عربستان تاوان این اعمال ناجوانمردانه‌شان را پس خواهند داد، اردوغانی که به دنبال امپراتوری عثمانی بود الآن در مرزهایش مشکل دارد، الآن بیست استان ترکیه آلوده به داعش هست و قطعاً دامنشان را بیش از این خواهد گرفت، رشد اقتصادی ترکیه در حال توقف است و سرمایه‌گذاران در حال فرار ازآنجا هستند، این‌ها همه به خاطر سیاست‌های غلطی است که ترکیه بر عهده گرفت و این رذالت‌هایی بود که برای پذیرش در اتحادیه اروپا انجام داد.
انتهای متن/

یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 09:06

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید