ارتباط‌گیری منافقین با حزب کمونیست کارگری!

حامد اسماعیلیون در هیئت‌مدیره انجمن ps۷۵۲، با یکی از اعضای حزب کمونیست کارگری و سمپات گروهک‌های تروریستی منافقین و کومله، ارتباط گرفته و در حال همکاری است.

به گزارش دیده بان: مدتی است حزب کمونیست کارگری، یکی از لیدرهای اغتشاشات را جذب کرده و حضورش در تجمعات خارج از کشور این حزب، به چشم می‌خورد. برخی شواهد نشان می‌دهد که حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن ps۷۵۲، با همکاری یکی از واسطه‌های هیئت‌مدیره انجمن، با حزب کمونیست کارگری ارتباط گرفته است.

انجمن هواپیمای اوکراینی یا انجمن ps۷۵۲، یک هیئت‌مدیره ۵ نفره دارد که رئیس آن، کوروش دوست‌شناس، معاونش، آرش مرتب، منشی آن امیرعلی علوی، خزانه‌دارش وحید امامی و سخنگوی آن حامد اسماعیلیون است. این انجمن به این تعداد از اعضای هیئت‌مدیره بسنده نکرده و جمع دیگری را هم به‌عنوان مدیر معرفی کرده و فعالیت می‌کنند، یکی از این مدیران، شهناز مرتب، خاله معاون انجمن، یعنی آرش مرتب است.

آرش مرتب که برادر خود را در حادثه هواپیمای اوکراینی از دست داده بود، در ابتدای شکل‌گیری انجمن ps۷۵۲، خاله خود را به جمع مدیران این انجمن اضافه کرده است. این در حالی است که انجمن مدعی شده اعضا با برگزاری انتخابات، انتخاب شده‌اند!

4129905

شهناز مرتب

فعالیت‌های شهناز مرتب به انجمن ps۷۵۲، ختم نمی‌شود؛ او پس از عضویت، تاکنون بارها به بهانه کارشناسی، با شبکه‌های ماهواره‌ای ضدانقلاب مصاحبه کرده است.

شهناز مرتب پس از انجمن هواپیمای اوکراینی، ارتباطات خود را با افرادی نظیر شادی امین، گسترده‌تر کرده که تلاش می‌کند این ارتباطات از چشم رسانه‌ها پنهان بماند.

اما از همه اینها مهمتر، عضویت او در کمیته کردستان حزب تروریستی کمونیست کارگری است، او پیش از انجمن هواپیمای اوکراینی از اعضای رده‌بالای این حزب بود و در مراسم و کنگره‌های مختلف این حزب، سخنرانی کرده است.

4136494

شهناز مرتب در تجمعات محدود این حزب علیه ایران هم نقش‌آفرینی می‌کند و به حزب کومله هم ارادت خاصی دارد. ارادت او به اعضای کومله تا جایی افزایش پیدا می‌کند که مدام بر سر قبور اعضای این گروهک تروریستی حاضر می‌شود و آنها را شهید و قهرمان ملی می‌خواند!

در راستای این ارادت، به‌صورت محدود هم با این گروهک در خارج از کشور همکاری می‌کند. شهناز مرتب از جمله افرادی بوده که تجمعات حمایت از ۴ تروریست آموزش‌دیده موساد در کومله که در شُرف اعدام بودن را لیدری کرده بود.

نسبت‌های سیاسی شهناز مرتب صرفاً به آرش مرتب و حزب کمونیست کارگری ختم نمی‌شود؛ او خاله «آسیه بنی‌صدر» (شهرزاد صدر)، زن برادر مریم رجوی است.

4136544

حضور شهناز مرتب در کنار دایی توماج صالحی

سطح همکاری شهناز مرتب با منافقین گرچه در سال‌های گذشته رسانه‌ای و علنی شده اما اکنون به‌صورت پنهانی ادامه پیدا کرده است. شهناز مرتب به دلیل نزدیکی و ارتباط با اقبال اقبالی، دایی توماج صالحی و از اعضای سازمان منافقین، تجمعات متعددی را هم برای حمایت از توماج صالحی برگزار و لیدری کرده است.

شهناز مرتب در هفته‌های گذشته سعی می‌کند در این اندک فعالیت رسانه‌ای خود، کتاب‌های حامد اسماعیلیون را هم تبلیغ کند و تا جایی که امکان دارد، تجمعات و خط و ربط‌های انجمن هواپیمای اوکراینی را به گروهک‌های تروریستی نظیر کومله، نفاق و حزب کمونیست کارگری ارتباط دهد.

 

منبع: مشرق
انتهای متن/

یکشنبه, 06 خرداد 1403 ساعت 12:37

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید