گزارش ویژه از حمایت اسرائیل از باند حقوق بشری!
از عضویت در نهضت آزادی تا دریافت پول از اسرائیل+تصاویر

در سال 88 برخی از افرادی که اکنون در راستای منافع اسرائیل در شبکه های فارسی زبان ضد انقلاب قلم می زنند، سربازان رژیم صهیونیستی آن هم از سوی مقامات این رژیم در فضای فتنه معرفی شدند.

به گزارش دیده بان، بهره برداری های مناسبتی از عناصر فراری خارج نشین جریان ضد انقلاب، هر از چندگاهی و به بهانه هایی همچون موضوعات حقوق بشری صورت می پذیرد.با این حال بعضاً رقابت ها و اختلافات ایشان در برنامه هایی که جنبه مالی نیز برای ایشان دارد، منجر می شود تا پشت پرده واقعی زندگی عناصر فراری خودش را بهتر نشان دهد.

یکی از آخرین مواردی که در فضای فوق گنجانده می شود، دریافت جایزه تقی رحمانی(عنصر گروهک ملی مذهبی و همسر نرگس محمدی) از یک NGO اسرائیلی است که حواشی آن بسیار قابل تامل است.

 

16939263_1233131893430480_4068064602433019919_n.jpg

پوستر حضور رحمانی در نشست اسرائیلی ها

 

سعید قاسمی نژاد از عناصر معلوم الحال خارج نشین که البته از عوامل نگارش نامه 30 نفره به ترامپ بود، درباره این مسئله در فیسبوکش می نویسد: سال ۲۰۱۵ که مسیح علی‌نژاد رفت سامیت ژنو و جایزه گرفت طرفداران نظام(عناصر خارج نشین) اعتراض کردند که چرا در ژنو از این موسسه جایزه گرفته است و اشاره‌شان به حضور پررنگ "هیلل نویر" مدیر یهودی موسسه "یو ان واچ" (UN Watch) بود.

 

110144712.jpg

موسسه اسرائیلیUN Watch

 

 

وی افزود:امسال این موسسه تقی رحمانی را دعوت کرد و مراسم را هم "هیلل نویر" افتتاح کرد ولی خب صدایی از اعضای نهضت آزادی و طرفداران‌شان درنیامد که ای داد! ای هوار! ایران از دست رفت. این اتفاق یادآور این نکته است که برای نهضت آزادی همه چیز حلال است اگر که کننده‌ی کار خودشان باشند.

 

 

 

Capture.JPG

 

 

در ادامه حواشی این موضوع یکی از عناصر نزدیک به نهضت آزادی در داخل کشور می نویسد:

اگر رحمانی به حضور مسیح علی نژاد نقد داشته، حضور خودش یقینا تناقض آمیز است اما اگر او نقدی به علی نژاد نداشته، دیگر نقدی به رحمانی وارد نیست. البته به بعضی از کسانی که از اطرافیان رحمانی بوده اند و از سر حسادت و حقارت به حضور علی نژاد در آن کنفرانس تاختند، اما حالا درباره حضور تقی رحمانی سکوت کرده اند نقد وارد است اما این جماعت تکلیفشان روشن است چرا که همانهایی هستند که مخالف جنایات عربستان در یمن هستند ولی از دخالت و جنایت داعش در سوریه دفاع می کنند و مخالف حضور نظامی آمریکا در عراق هستند و حامی حضور نظامی روسیه در سوریه. بر آنها حرجی نیست و تکلیفشان معلوم است.

 

1.JPG

 

 

12.JPG

مسیح علی نژاد در حال دریافت جایزه از موسسه اسرائیلی

 

قاسمی نژاد که از نویسنده های حامی اسرائیل در شبکه ها و سایت های ضد ایرانی به حساب می آید در روزهای اخیر طی بخشی از یادداشتی می نویسد: دشمنی با اسراییل و حمایت از گروه‌های تروریستی در چهار دهه‌ی گذشته از زیان‌بارترین سیاست‌های حکومت اسلامی تهران بوده است که هزینه‌اش مستقیما از جیب مردم ایران پرداخت شده است. این سیاست غلط به شکلی تبه‌کارانه اثراتی به شدت منفی بر کیفیت زندگی چند نسل از ایرانیان داشته است. منفعت عموم مردم ایران در تغییر این سیاست و اتخاذ یک سیاست خارجی عاقلانه در منطقه خاورمیانه و برقراری روابط دوستانه میان ایران و اسراییل است. متاسفانه به نظر نمی‌رسد چنین تغییری تا هنگامی که جمهوری اسلامی بر سر کار است شدنی باشد.

این درگیری در اردوگاه ضد انقلاب نشان از آن می دهد که عناصر نزدیک به اسرائیل حتی در فضای بیرون از ایران نیز برای بهره مندی از بودجه های صهیونیست ها با یکدیگر درگیری شدیدی دارند و اینکه مبنای کار اقتصادی ایشان برای حرکت علیه ایران توسط کارهای رسانه ای به شکل مبارزه جویی به نمایش در می آید.

 

172868_988.jpg

حمایت لیونی از عناصر فتنه

 

 

نکته حائز اهمیت دیگر آن است که در سال 88 برخی از افرادی که اکنون در راستای منافع اسرائیل در شبکه های فارسی زبان ضد انقلاب قلم می زنند، سربازان رژیم صهیونیستی آن هم از سوی مقامات این رژیم در فضای فتنه معرفی شدند و درگیری کنونی به این مسئله صحه می گذارند که چه کسانی در زمان حضورشان درون کشور به دنبال پیاده سازی چه برنامه هایی بودند.
انتهای متن/

یکشنبه, 15 اسفند 1395 ساعت 12:01

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید