کشتار غیرنظامیان اوج شقاوت رژیم سفاک سعودی

در حمله جنگنده های سعودی به چند خودروی غیر نظامی در استان الجوف واقع در شمال شرق یمن شماری از شهروندان یمنی شهید و زخمی شدند

 به گزارش موسسه راهبردی دیده بان به نقل از خبرگزاری تابناک شبکه خبری المسیره به نقل از منابع محلی در شهرستان "خب و الشعف" در استان الجوف گزارش داد که جنگنده های سعودی 3 خودروی غیرنظامی حامل 20 زن و کودک را هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از زنان و کودکان به شهادت رسیدند.

زنان و کودکان از قبیله "الماطعره" هستند که خودروی های آنها در منطقه "شعب احراض" در شهرستان خب و الشعف هدف قرار گرفته است.

در هیمن رابطه عامر المرانی استاندار الجوف به شبکه المسیره گفت جنگنده‌های سعودی 3 خانواده را در این استان هدف قرار داده اند که بر اثر آن بیش از 20 زن و کودک به شهادت رسیدند.

وی افزود منطقه‌ای که هدف قرار گرفته یک منطقه دور افتاده و بسیار دور از خطوط درگیری می‌باشد.

شبکه خبری الجزیره تعداد شهدای این حمله را تا این لحظه 9 تن اعلام کرده است.

جنگنده‌های سعودی ماه گذشته نیز در حمله‌ای مشابه منطقه "المرازیق" واقع در شهرستان خب و الشعف را هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از شهروندان یمنی از جمله چندین زن و کودک به شهادت رسیدند.

طی 3 ماه اخیر نیروهای وابسته به منصور هادی که از سوی عربستان پشتیبانی می شوند از مواضع خود در استان الجوف عقب نشینی کرده‌اند و مناطقی در این استان به دست انصارالله افتاده است.

 

 

 

IMG 20200809 125035 799
انتهای متن/

یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 12:42

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید