خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

وکیل و کار چاق کن ترامپ راز های او را فاش کرد.

من همه کار ا به دستور ترامپ انجام دادم.

مایکل کوهن، وکیل شخصی و کارچاق‌کن سابق رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگو با شبکه خبری «ای‌بی‌سی» گفته که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به او دستور داده بود که ترتیب پرداخت پول به دو زنی را که پیش از این با آنها رابطه نامشروع داشته بدهد؛ چرا که نگران این بود که گفته‌های آن دو در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016، افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود که نسبت به آنچه انجام داده از دست خود عصبانی است اما آن را به‌خاطر وفاداری کور به ترامپ صورت داده است.کوهن ادامه داد: «من به کسی وفادار بودم که به واقع لیاقت وفاداری را ندارد.»شخص ترامپ هنوز به‌خاطر پرداخت پول به دو زن فوق‌الذکر رسما متهم نشده است. رئیس‌جمهور آمریکا اتهامات را در این خصوص رد کرده اما توضیحات او در خصوص زمان پی بردنش به قضیه متناقض بوده است. وی همچنین ابراز داشته که توافقات با آن دو زن خصوصی بوده و ارتباطی با مبارزات انتخاباتی نداشته است و اگر هم تخلفی صورت گرفته، مسئولیت آن با کوهن است.ترامپ به مایکل کوهن حمله کرده و گفته که او به‌خاطر دریافت حکم زندان کمتر به‌دنبال به دردسر انداختن رئیس‌جمهور است. کوهن اما می‌گوید :این اصلا درست نیست. من به‌هیچ‌وجه نمی‌خواهم رئیس‌جمهور را به دردسر بیندازم. او واقعیت را می‌داند و من نیز می‌دانم.وکیل سابق رئیس‌جمهور ایالات متحده همچنین در جای دیگری از گفت‌وگوی خود با ای‌بی‌سی می‌افزاید: هیچ چیزی در شرکت ترامپ انجام نمی‌شد مگر با نظارت خودش. او به من دستور داد که پرداخت‌ها را انجام دهم و وارد این موضوعات شوم.

کوهن تصریح کرد: او واقعیت را می‌داند. من نیز می‌دانم و دیگران هم می‌دانند. و واقعیت این است که مردم آمریکا و مردم جهان به آنچه او می‌گوید باور ندارند؛ و این غم‌انگیز است که من باید مسئولیت اقدامات کثیف او را به‌عهده بگیرم.
انتهای متن/

چهارشنبه, 28 آذر 1397 ساعت 16:58

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید