واكنش هاي ادامه دار به اقدام فائزه هاشمي
تبيين ماهييت بهاييت در نماز جمعه تهران

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: دست استعمار و استثمار بهاییت را به وجود آورد؛ می‌خواستند مرکز آنهارا در فلسطین قرار دهند اما بعد آن‌قدر آلوده بودندکه نتوانستند این کار را در آنجا انجام دهند.

به گزارش دبده بان، آیت‌الله محمد امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: در اصل مسیحیت و بازگشت حضرت مسیح (ع) کسانی بودند که مدعی مسیح بودن را داشتند. آنها آمدند و رفتند و عیسی بن مریم در آسمان‌هاست تا نزول کند که در عصر امام عصر (عج) است.

وی افزود: اینها مدعیان دروغین بودند. برای اسلام نیز درباره وجود ولی عصر (عج) و کلمه «مهدی» مدعیان دروغین در طول تاریخ بوده‌اند؛ هم در زمان بنی‌عباس بوده‌اند و هم در میان شیعیان بعدی بودند. همین‌طور بعضی ائمه را نسبت می‌دادند که بعضی از یهودی‌ها نیز اول به سراغ امیرالمومنین آمدند و گفتند او، مهدی است. همین‌طور خواستند انحراف ایجاد کنند. بنده یادم نمی‌آید بحثی از این فرقه آلوده به نام بهائی کرده باشم زیرا آنها آنچنان کثیف هستند و دست استعمار و استثمار آنها را به وجود آورد؛ اول می‌خواستند مرکز آنها را در فلسطین قرار دهند اما بعد آن‌قدر آلوده بودند که نتوانستند این کار را در فلسطین انجام دهند.

امامی کاشانی با بیان اینکه آنها برای اینکه مزاحمتی برای جهان اسلام و کشورهای اسلامی به وجود آورند، عده‌ای را به عنوان صهیونیسم که اسم یهود را با خود می‌کِشند و می‌خواهند در زیر پوشش تورات و یهود به جلو بروند اما ربطی به یهود و تورات ندارند، تصریح کرد: اینها یک ملت دروغین و نطفه‌ای کثیف هستند که استکبار و استعمار در دنیای اسلام، این نطفه را کاشته است؛ قبل از این نیز آنها می‌خواستند بیایند اما این پوشش را نداشتند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه استعمار تلاش کرد یک جمعی را با یک اسمی به جهان اسلام بیاورد، گفت: لذا آنها این جمع را به عنوان صهیونیسم به منطقه آوردند.

وی افزود: مسئله بهائیت آنچنان زشت و بد بود و ریشه و اساس آن در اسرائیل وجود داشت که حتی باب گفت من امام منتظر و غائب هستم؛ بعد از آن عبدالبهاء آمد و گفت من پیغمبر هستم و خدا در من حلول کرده است. زنی داشت که آمد مردم را جمع و سخنرانی کرد. در بین سخنرانی چادر را برداشت و گفت ما آیات قرآن را برداشتیم و نسخ کردیم؛ از این به بعد دیگر حجابی وجود ندارد. یک ملت این‌چنین کثیف بخواهند خود را آزاد مطرح کنند، کدام کشور و قانون اساسی اجازه می‌دهد که دشمن در کشور زندگی کند؟

امامی کاشانی با بیان اینکه آمریکایی‌ که تا این حد دم از آزادی می‌زند، فرقه‌ای به نام فرقه داوودیه، که حرفشان این بود که عیسی بن مریم برگشته است و ما هم منتظریم و با بسیج جمعیتی، به بالای تپه‌ها در آمریکا رفتند که در سال ۱۹۹۳، را تحمل نکرد، گفت: آمریکا این فرقه مخالف را که بگویند ما منتظریم را تحمل نکرد و بزرگان آنها را کُشت. آنها حتی بچه‌های دو ساله را کشتند و نسل آنها را از بین بردند.

وی با اشاره به بهائیت ادامه داد: آن فرقه گمراه، کثیف و آلوده که آنچنان هستند که استکبار و استعمار نتوانست آنها را در فلسطین مستقر کند. این گروه، گروهی این‌چنین هستند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به طرح مصوبه مجلس در راستای مکلف کردن دولت برای گرفتن غرامت از آمریکا در خصوص صدمه مادی به ایران، ایرانیان و اتباع ایرانی گفت: تشکر می‌کنم که مجلس شورای اسلامی چنین اقدامی کرده است و انشاءالله دولت محترم نیز با اقتدار آن‌طور که می‌تواند و مصلحت می‌داند، این قانون را اجرا کرده و به جلو ببرد.

امامی کاشانی با اشاره به بیانات رهبری در جمع قاریان قرآن تصریح کرد: تاکید رهبری در آن سخنرانی این بود که هم‌اکنون سیاست آمریکا، دنیای استکبار و همپیمانان آنان بر این است که بحث ایران‌ستیزی و اسلام‌ستیزی را مطرح کنند و این کار را با قدرت در دنیا انجام می‌دهند، لذا باید مواظب بود.

وی افزود: ملت‌ها و مسلمانان باید اتحاد و وحدت کلمه داشته باشند؛ بساطی که هم‌اکنون آمریکا و همپیمانانش در دنیا به وجود آورده‌اند؛ عراق، سوریه، یمن، فلسطین و لبنان و این همه جنایت و کشتار و گروه‌های اراذل و اوباش مثل داعش را تربیت و حمایت می‌کنند، بیداری می‌خواهند.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه کشور ایران، ملتی بیدار داشته و از انسجام کامل برخوردار است، تصریح کرد: این به برکت وجود امام عصر (عج) بوده و این مملکت و این ملت نسبت به امام عصر (عج) خضوع و اعتماددارند. امام راحل با همین نقطه بلند ولایت توانست این انقلاب را پیروز کند و امروز رهبری عزیز و گرانقدر بر همین پایه و اساس است که ملت در انسجام و امنیت به سر می‌برند.

امامی کاشانی تصریح کرد: جهان اسلام به این دولت‌های وابسته و حاکمان مزدور، دست رد بزنند و مسلمانان در جهان هماهنگ شده و وحدت کلمه پیدا کنند؛ در مقابل تکفیر، داعش و ... نباید سکوت کنند. سکوت غلط است؛ در هر کشوری که باشد، غلط است و مسلمانان باید قیام کنند و حاکم‌های پلید را عقب بزنند. حاکم‌های پلیدی که با پول خود به آنها سلاح می‌دهند و آنها را مسلح می‌کنند.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها با توطئه و نقشه، آنها را به این‌سو و آن‌سو هدایت می‌کنند، گفت: آمریکا با قدرتی که دارد، از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند و عربستان هم پول آن را می‌دهد. جهان اسلام به اینکه در دنیای امروز چه وظیفه‌ای دارد، باید توجه کند. ملت عزیز ما نیز باید به این امنیت و انزجار اهمیت دهد.
انتهای متن/

جمعه, 31 ارديبهشت 1395 ساعت 16:00

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید