سعودی اسپانسر جدید منافقین ،جای اسرائیل را پر می کند

طرح برنامه های دهه هفتاد، مجدد در دستور کار اتاق فکر پیر منافقین

هشتم مهرماه (۳۰ سپتامبر) کنفرانسی مطبوعاتی در آمریکا در محل «نشنال پرس بیلدینگ» واشنگتن توسط اعضای گروهک منافقین با موضوع «افشای حمله موشکی ایران به عربستان» انجام گرفت. منافقین در این نشست سعی داشتند تا در حضور رسانه‌‌ها، به قول خودشان اسناد حمله جمهوری اسلامی ایران به آرامکو عربستان را منتشر کنند.

این اتفاق که با هزینه‌های هنگفتی در آمریکا تدارک دیده‌ شده است، برای کسانی که تحرکات این گروهک تروریستی را دنبال می‌کنند، اتفاق ناآشنایی نیست، زیرا که اقدامات مشابه منافقین پیش از این در موضوع هسته‌ای و با محوریت، مدیریت و حمایت رژیم صهیونیستی صورت گرفته بود. در ابتدای دهه ۱۳۷۰، منافقین اطلاعاتی ساختگی که هیچ‌گاه اثبات نشد را از موساد دریافت کرده بودند که حاکی از ادعای فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران برای اهداف نظامی و ساخت سلاح هسته‌ای بود.

در آن زمان منافقین دقیقاً به همین روال که اکنون در واشنگتن دنبال می‌کنند، در کنفرانسی خبری در پایتخت ایالات متحده آمریکا و در حضور خبرنگاران به قول خودشان پرده از اسنادی برداشتند که طی یک سناریوی از پیش نوشته شده توسط سرویس‌های اطلاعاتی، بعداً تبدیل به اهرمی برای فشار و تحریم علیه ملت ایران شد. منافقین در آن سال ادعا کردند اسنادی را بدست آورده‌اند که نشان می‌دهد ایران به دنبال ساخت بمب هسته‌ای است!

در آن پروژه که سه دهه به طول انجامید، منافقین صرفاً به عنوان منتشر کننده اولین اخبار به بازی گرفته شدند، زیرا در تصور دشمنان ایران می‌توانستند در آینده علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شوند و ایفای نقش کنند.

اکنون بعد از ۲۸ سال دوباره این گروهک تروریستی برای ادعایی دیگر ملعبه شده است و قرار شده تا ادعای دخالت جمهوری اسلامی ایران در حمله به تأسیسات نفتی سعودی که منجر به نصف شدن تولید نفت این کشور شده بود را در یک شوی تبلیغاتی مطرح نماید.

درواقع امروز هم بکارگیرندگان منافقین همان اهداف گذشته را دنبال می‌کنند و هم خود سران منافقین نیز با آرزوها و اهدافی مانند دهه ۷۰ پا به این میدان گذاشته‌اند.

اولاً سعودی‌ها دقیقاً مانند صهیونیست‌ها سعی دارند تا از این طریق فرصتی برای دیده‌شدن این گروهک ایجاد کنند و البته در آینده نیز برنامه‌هایی برای استفاده از این گروهک تروریستی در دست اقدام دارند. در حوزه خروج منافقین از انزوا و ایجاد فرصتی برای دیده شدن این گروهک، خود منافقین نیز شوق فراوانی دارند تا دوباره در یک عرصه دیگر ولو در کسوت روابط عمومی دولت سعودی! ایفای نقش کرده و خود را در معرض دید رسانه‌ها قرار دهد.

همچنین سعودی‌ها که قبلاً در شوی تبلیغاتی در کشور خود و در مقابل چشم رسانه‌های غربی هیچ توفیقی در القای نقش ایران در حمله به آرامکو پیدا نکرده بودند، اینبار سعی دارند با کمک منافقین در آمریکا به طرح ادعاهای خود بپردازند.

و اما سران این گروهک تروریستی با اطلاع کامل از اینکه خدمت برای آل سعود کمترین اعتبار این فرقه را نیز از بین خواهد برد، ننگ همکاری با سعودی‌ها را پذیرفته و با اسناد و مدارک جعلی خود برای کسب رضایت حکام سعودی پا به میدان گذاشت و جنگ روانی علیه ایران را استارت زدند!

البته شنیده‌ها در این رابطه حکایت از آن دارد که منافقین پس از رفت و آمدهای بسیار مؤفق به کسب موافقت حکام سعودی برای برگزاری این نشست خبری در واشنگتن شده‌اند. زیرا بر خلاف گذشته که این گروهک به عنوان ابزاری برای مطامع سیاسی بسیاری از دشمنان ایران به کار گرفته می‌شد، امروز دولت‌هایی مانند سعودی نیز به دلیل اطلاع از نفرت ملت ایران از این فرقه تروریستی در بکارگیری منافقین ملاحظاتی را در نظر می‌گیرند! به همین دلیل ملاقات‌ها و مأموریت‌های سران منافقین با رژیم آل سعود همواره محرمانه صورت گرفته است.

اما در سوی دیگر گروهک منافقین که خود از جایگاهش در میان ملت ایران آگاه است و به خوبی می‌داند که در این خصوص چیزی برای از دست دادن ندارد، بدون هیچ قیدی برای وطن فروشی و خیانت علیه ملت ایران، به سعودی‌ها التماس می‌کند. به عبارت دیگر باید گفت سران این فرقه به خوبی می‌دانند، پرونده این گروهک در ایران برای همیشه بسته شده است و از این روست که صرفاً برای بقاء و ادامه حیات به سراغ حمایت‌های مالی و پشتیبانی امثال سعودی‌ها می‌روند.
انتهای متن/

شنبه, 20 مهر 1398 ساعت 16:46

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید