خوشحالی کتمان ناپذیر صهیونیست ها از انفجار بیروت

مقام صهیونیست: ما باید از انفجار در لبنان خوشحال باشیم!

 به گزارش موسسه راهبردی دیده بان به نقل از خبرگزاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از اعضای سابق کنست ضمن ابراز خرسندی از انفجار بیروت، ابراز امیدواری کرده که رژیم صهیونیستی در پشت این حادثه قرار داشته باشد!

«موشه فیگلین» از اعضای سابق کنست و رئیس یکی از احزاب رژیم صهیونیستی در واکنش به انفجار در شهر «بیروت»، پایتخت لبنان ابراز خرسندی کرده که این حادثه در بیروت روی داده و نه در تل‌آویو.

فیگلین با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «اگر ما (در پشت این انفجار) بودیم و امیدوارم که ما بوده باشیم پس باید به این کار افتخار کنیم و با این اقدام ما موازنه ترور را برقرار کردیم. با خودداری از گفتن این که ما هستیم، خود را در نیمه تاریک اخلاقیات قرار می‌دهیم.

این مقام سیاسی رژیم صهیونیستی در ادامه می‌‌گوید: «همه ما مجاز به شادی هستیم که این اتفاق در بیروت روی داده و در تل‌آویو روی نداده است.»

گفتنی است دیروز سه‌شنبه انفجار‌هایی ویرانگر بندر بیروت را به لرزه درآورد و تعدادی از ساختمان‌ها را در این بخش از پایتخت لبنان با خاک یکسان کرد به طوری که موج انفجار در کیلومتر‌ها دورتر از محل انفجار احساس شد.

دستگاه امنیت عمومی لبنان اعلام کرد قرار است تحقیقاتی برای مشخص کردن «ماهیت دقیق حادثه» انجام بگیرد. سرلشکر «عباس ابراهیم»، رئیس دستگاه امنیتی لبنان گفت تحقیقات اولیه حاکی از انفجار بیش از ۲۷۰۰ تن نیترات آمونیوم در انبار بندر بیروت است.

تا بدین لحظه، دست کم ۱۰۰ نفر در این حادثه دلخراش جان باخته‌اند و حدود ۴ هزار نفر نیز زخمی شده‌اند.
انتهای متن/

پنج شنبه, 16 مرداد 1399 ساعت 10:17

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید