توطئه دشمنان در مرزهای شمال غربی خنثی شد

فرمانده مرزبانی ناجا: ضربه مهلکی به تروریست‌ها ‌وارد کردیم

 به گزارش دیده بان سردار ‌احمدعلی گودرزی‌ با اشاره به شهادت سه مرزبان در مرزهای شمالغرب اظهار داشت: مرزبانان با دلیرمردی و رشادت در برابر اشرار مسلح و ضد‌انقلاب ایستادند و اجازه نفوذ به اشرار و معاندان را به خاک کشور عزیزمان ندادند.

وی افزود: درخت تنومند انقلاب اسلامی و امنیت پایدارکشورمان با خون شهدای عزیزمان آبیاری می‌شوند و رزمندگان مرزبانی تا سرکوب نهایی دشمنان و کسانی که دل در گرو اشرار دارند در مرزها با صلابت و اقتدار ایستاده‌اند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این افراد پست را به سزای اعمالشان می‌رسانیم و ضربه مهلکی به آنان وارد خواهیم کرد.

وی با اشاره به روحیه ایثارگری و شهادت‌طلبی مردم و مرزنشینان غیور آذربایجان غربی گفت: متاسفانه معاندان و ضدانقلاب‌هایی در اطراف مرزهای کشور ما مستقرند که با اختصاص بودجه‌های کلان گروه‌های تروریستی را هدایت می‌کنند تا در کشور عزیزمان ایران اسلامی ناامنی ایجاد کنند، اما تاکنون با پایمردی مردم غیور و مرزبانان رشید کشورمان، توطئه‌های آنان نقش بر‌آب شده است.

 سردار گودرزی با بیان اینکه در حمله تروریستی روز گذشته، تلفات سنگینی به اشرار وارد کردیم، خاطر نشان کرد: با همراهی تمامی نیروهای پرتوان نظامی در استان و همکاری دستگاه‌ها انتقام خون شهدا را خواهیم گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

چهارشنبه, 28 آبان 1399 ساعت 09:56

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید