خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

تمجید مسئول اسرائیلی از مقامات امارات و سعودی

بن زاید و بن سلمان بیشتر از یهودیان اسرائیلی هستند

مایک ایونیس موسس مرکز موسوم به میراث صهیونیستی گفت محمد بن زاید ولیعهد امارات و محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بیشتر از یهودیان از اسرائیل حمایت می‌کنند.

وی در گفت‌وگو با شبکه الجزیره در حاشیه کنفرانس روزنامه جروزالم پست در نیویورک گفت با این دو نفر(بن سلمان و بن زاید) دیدار کرده که انسان های عالی هستند. این مسئول صهیونیست همچنین از عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر تمجید کرده است.

موسس این مرکز صهیونیستی افزود که مسئله ترور جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی را در جریان دیدار با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بررسی کرده است که نه به قتل خاشقجی اعتراف کرده و نه آن را تکذیب کرده است. ایوینس گفت بن سلمان به وی گفته است که حتی یک شاهزاده هم مرتکب اشتباه می‌شود.

از سوی دیگر اسرائیل کاتس وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت ایالات متحده آمریکا با حمایت کامل تل آویو، روندی را به منظور شکل گیری همکاری منطقه ای که شامل روابط میان اسرائیل و کشورهای عربی شود، به پیش می‌برد.

در فوریه گذشته کانال سیزدهم تلویزیون رژیم صهیونیستی حلقه‌ جدیدی از برنامه ای با عنوان اسرار خلیج(فارس) را پخش کرد که به روابط اسرائیل و عربستان اختصاص یافته بود، که طی این برنامه فاش شد بن سلمان پس از رسیدن به مقام ولیعهدی برای تقویت این روابط و فعال کردن آن گام برداشته است.
انتهای متن/

سه شنبه, 28 خرداد 1398 ساعت 12:11

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید