تفکرات داعشی وکیل ترامپ

وکیل شخصی ترامپ: دموکرات ها بسیار فاسد شده اند و باید سر آنها را برید!

به گزارش دیده بان رودی جولیانی در گفت‌وگو با شبکه فاکس‌نیوز بار دیگر جو بایدن را به تقلب در انتخابات متهم کرد و گفت دموکرات‌ها بیش از ۲ میلیون رای را به نفع بایدن دزدیده‌اند.

جولیانی: «اوایل رقابت‌های انتخاباتی، یک شرکت آلمانی فعال در امور انتخابات به ستاد بایدن (برای تقلب در انتخابات) پیشنهاد چاپ تعرفه‌های رای اضافی داده بود. روسای دموکرات افراد بسیار، بسیار بدی هستند، می‌خواهند ما را نابود کنند. آن‌ها با دموکرات‌های معمولی فرق دارند».

وکیل ترامپ در ادامه افزود: «از وقتی که کنترل (هیلاری) کلینتون بر حزب دموکرات بیشتر شده، این حزب روزبه‌روز فاسدتر و فاسدتر می‌شود». جولیانی در ادامه با قراردادن دست خود روی گلو اعلام کرد.

دونالد ترامپ و کارزار انتخاباتی او معتقدند که تقلب گسترده‌ای در انتخابات ریاست جمهوری به نفع بایدن رخ داده است. دستیار جولیانی پیش از این گفته بود که که مدارک وقوع تقلب حاضر است ولی آن‌ها فرصت ارائه آن‌ها را در هیچ دادگاهی پیدا نمی‌کنند.

جو بایدن با پیروزی در ایالت‌های کلیدی همچون پنسیلوانیا، جورجیا، ویسکانسین و میشیگان نهایتا ترامپ را شکست داد و تا دو ماه دیگر به طور رسمی فعالیت خود در کاخ سفید را آغاز خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/

دوشنبه, 03 آذر 1399 ساعت 14:35

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید