ترامپ را به تیمارستان ببرید

 روانشناسان آمریکایی: وضعیت سلامت روان ترامپ بحرانی شده است.

 به گزارش موسسه راهبردی دیده بان به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از ایندیپندنت، گروهی از متخصصان سلامت روان در آمریکا که در انجمنی به نام «ائتلاف جهانی سلامت روان» عضویت دارند، در بیانیه‌ای خطاب به نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داده‌اند که وضعیت روانی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور در پی اتفاقات اخیر از جمله بحران استیضاح و حمله موشکی ایران به نیروهای آمریکایی در عراق، به حد بحرانی رسیده و کنگره باید سلامت روانی وی را مورد ارزیابی قرار دهد و درباره ادامه حضور او در کاخ سفید با چنین شرایطی تصمیم‌گیری کند.

ائتلاف جهانی سلامت روان در این بیانیه که ساعاتی پس از سخنرانی ترامپ درباره حملات موشکی ایران به نیروهای آمریکایی مستقر در عراق منتشر شده، تأکید کرده است: «ما مدتی است که در این رابطه [به کنگره] هشدار می‌دهیم. کنگره آمریکا باید بی‌درنگ و با قاطعیت در این خصوص اقدام کند. ما از کنگره می‌خواهیم که حتی اگر نمی‌خواهد که وضعیت روانی رئیس‌جمهور را بررسی کند، حداقل در این زمینه با ما مشورت کند و جنبه‌های سلامت روانی که نقش مهمی در وضعیت کنونی این رئیس‌جمهور ضعیف‌شده از لحاظ روانی را جدی بگیرد.»

دونالد ترامپ روز چهارشنبه در اولین سخنرانی خود پس از حمله موشکی ایران به نیروهای آمریکایی نه‌تنها به‌نوعی نفس‌نفس می‌زد،‌ بلکه در ادای چند کلمه از جمله tolerated (تحمل کردیم) نیز دچار مشکل شد.
انتهای متن/

شنبه, 21 دی 1398 ساعت 11:28

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید