خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

افشاگری مقام ارشد آتلانتیک :منافقین مقامات آمریکایی را با پول خریدند

باربارا اسلاوین: دلیل خروج مجاهدین(منافقین) از لیست گروهک های تروریستی خریدن مقامات آمریکایی توسط مجاهدین بود

پایگاه «میدل ایست آی» طی گزارشی با عنوان «چگونه مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) از لیست تروریستی به راهرو‌های کنگره آمریکا راه پیدا کردند» به بررسی فعالیت‌های اخیر این گروهک تروریستی در آمریکا پرداخته است.

این گزارش ضمن اشاره به تحرکات اخیر گروهک تروریستی منافقین در آمریکا می‎گوید: با وجود گذشته تیره آنها، اما علاوه بر «رودی جولیانی» و «جان بولتون» بسیاری از مقامات آمریکا از هر ۲ حزب از این گروهک حمایت می‌کنند.

«باربارا اسلاوین»، از مقامات اندیشکده «شورای آتلانتیک» در این باره می‌گوید: مضحک است که فکر کنیم آن‌ها قادر بوده‌اند نفوذی را در آمریکا کسب کنند.

اسلاوین می‌افزاید: نخستین دلیل این موضوع پولی است که آن‌ها به لابی‌گری‎هایشان می‌دهند. افرادی مانند رودی جولیانی وجود دارند که از آن‌ها حمایت می‌کنند.

این مقام اندیشکده شورای آتلانتیک در پاسخ به سؤال درباره گروهک تروریستی منافقین پرسیده شده، تاکید کرد این گروه به هیچ عنوان مشروعیتی ندارند.

در بخش دیگری از این گزارش به تاریخچه این گروهک تروریستی اشاره شده و آمده است: ۷ سال پیش شبکه «ان بی سی» به نقل از ۲ مقام ارشد آمریکایی افشا کرد که اعضای مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) از سوی اسرائیل آموزش دیده بودند. این گروه در آن زمان گزارش را رد کرد، اما با این وجود مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) متهم به انجام حملاتی در طول تاریخ خود است.

میدل ایست آی در بخش دیگری ‌می‌نویسد: سال ۲۰۰۶ نیز وزارت خارجه آمریکا گزارش داد که مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) مجموعه‌ای از حملات مرگبار را در ایران انجام داده است.
انتهای متن/

یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 10:44

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید