خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 525

اظهارات شنیده نشده مصطفی هجری+فیلم

بارزانی ها مزدور رژیم ایران هستند

مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی دمکرات در سال ۱۳۵۸(۱۹۷۹) به عضویت در حزب دمکرات کردستان ایران درآمد و سال ۱۳۵۹(۱۹۸۰) در دفتر سیاسی حزب دموکرات کردستان ایران انتخاب شد.

مصطفی هجری بعد از کنگره سیزدهم حزب دمکرات کردستان ایران (۲۰۰۴) به دبیر کلی این حزب برگزیده شد. در جریان همین کنگره شعار استراتژیک حزب از خودمختاری به فدرالیسم تغییر کرد. همچنین حزب دمکرات در زمان اداره هجری منشعب شد و به دو حزب دمکرات کردستان و حزب دمکرات کردستان ایران تبدیل شد. هجری دبیر کل حزب دموکرات کردستان ایران می‌باشد.

پس از روی کار آمدن مصطفی هجری حزب دموکرات کردستان ایران همکاری مستقیم با آمریکا و نو محافظه‌کاران آمریکا را داشت.او با دشمنان ایران همچون آمریکا و اسرائیل جلسات بسیاری را برگزار کرد و از آن‌ها به بهانه مبارزه با ایران مبالغ بسیار زیادی دریافت نمود. هجری یکی از مخالفین سرسخت بارزانی ها است که در ویدئو فوق در سالهای گذشته حرف‌هایی را در مورد بارزانی ها به خبرنگار فرانسوی بیان می‌کند. فیلم فوق به سال‌های گذشته تعلق دارد که این خود نشان از کینه چندین و چندساله این شخص از بارزانی ها و تنفرش از مسعود بارزانی است . هجری پس از گذشت سال‌ها همچنان بر دشمنی خود با بارزانی ها پافشاری می‌کند.

رسانه
انتهای متن/

سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 16:27

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید