خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

در حاشیه شورای حقوق بشر
ورود رابط عربستانی ضد انقلاب به لیست سیاه سازمان ملل

سی مین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل با حاشیه های مختلفی همراه بود که می تواند جالب توجه باشد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، حضور رابطین و عناصر وهابی متصل به عربستان در بین جریان ضد انقلاب بالاخص منافقین از جمله موارد شاخص این حاشیه ها به حساب می آید.

 

یکی از این عناصر جمال بوحسن، از نمایندگان مجلس بحرین است که چندی پیش نیز ضمن حمایت صریح از منافقین، به دولت ایران توهین هایی را صورت داد.

 

گفتنی است وی علاوه بر همراهی با عناصر جریان ضد انقلاب اعم از تجزیه طلبان و منافقین، با حضور در پنل های حاشیه ای NGO های بحرینی و یمنی در سازمان ملل؛ که توسط جوانان این کشورها برگزار می شد؛سعی در به هم ریختن فضای جلسه ایشان داشتند.

 

در یکی از اقدامات ایشان در حالی که بوحسن سعی داشت از بحرینی ها و یمنی های فعال در سازمان ملل جهت پرونده سازی تصویر برداری کند، با هوشیاری آنها مواجه شده و به سرعت به ماموران امنیتی مقر اروپایی سازمان ملل تحویل داده شد.

 

این فرد خبیث که منکر اقدام شنیع خود در تصویر برداری از نیروهای بحرینی و یمنی بود،پی از بررسی نیروهای امنیتی و چک کردن تلفن همراه وی،تسلیم پلیس شد و به اقدام خود معترف گشت.

 

در پی این اقدام بحرینی ها اعلام نمودند که به احتمال زیاد بوحسن تا یک سال در لیست سیاه ورود به سازمان ملل قرار خواهد گرفت.پایگاه خبری بحرین الیوم ضمن تایید این خبر،جزئیات مناقشه نیروهای بحرینی با بوحسن را منتشر نمود.

 

IMG 20150920 134006

 

 

گفتنی است بوحسن در زمان های مختلف به همراه عناصر تجزیه طلب سعی در توهین و مجیز گویی علیه سمن های ایرانی حاضر در سازمان ملل را داشت که با واکنش جدی آنها مواجه شد.

 

سی مین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در حالی برگزار میشود که جلسه موارد نقض حقوق بشر توسط آمریکا نیز در روزهای آتی برگزار می گردد و حضور سمن ها و هیئت های رسمی ایران می تواند به آشکار سازی جنایت های این کشور در خاورمیانه و سایر کشور کمک شایانی نماید.

 

 
انتهای متن/

یکشنبه, 29 شهریور 1394 ساعت 15:10

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید