خبرسازی های بی فایده
اعدام؛بهترین گزینه برای رابطین ضدانقلاب در زندان

در حالی که به دلیل طی شدن روند دادرسی عناصر تروریستی توحید و جهاد که در سال 88 دستگیر شدند،اعدام آنها پس از 7 سال صورت پذیرفت،‌ضدانقلاب همواره اذعان میکند که اصلا دادگاهی برای آنها تشکیل نشده است.

به گزارش دیده بان؛ رسانه های ضد انقلاب زمانی که بنای پرداختن به یک موضوع خاص را دارند، به هر نحوی تلاش دارند که در حداقلی ترین موارد موارد مربوط به آن را زنده نگه دارند.

وقتی چنین مسائلی ذیل مقوله حقوق بشر نیز وارد می شود، شکل عوامفریبانه ای به خود می گیرد و تا حدی می رسد که به مبتذل ترین شکل ممکن و در عین حال فاحش ترین شکل خودنمایی می نماید.

پس از اعدام عناصر گروهک توحید و جهاد که با اندیشه سلفی تکفیری خود به نحوی داعش را نمایندگی می کردند؛هجمه گسترده رسانه ای شروع شد و از این افراد که تنها 22 مورد قتل و چندین سرقت طلافروشی در پرونده شان داشتند به عنوان مبلغان اهل سنت یاد نمودند و البته منجر به تکدر خاطر برادران اهل سنت نیز شدند.

آنها در حالی مبلغ اهل سنت در راستای پروژه اختلاف و جنگ مذهبی معرفی شدند که عمده افراد کشته شده به دست ایشان،اهل سنت بودند.

حال ضد انقلاب خارج نشین که به دنبال ساخت چند مستند در موضوع ایجاد اختلاف مذهبی در ایران است،مطالب مربوط به این تروریست های محارب زنده نگه می دارد و البته گاف هایی را نیز در این بین می دهد.

در خبر های امروز؛شبکه ماهواره ای صدای آمریکا از قول نهاد جعلی عفو بین الملل می نویسد:

سازمان عفو بین الملل حکومت ایران را به وادار کردن زندانیان سیاسی به اعتراف زیر شکنجه و پخش چنین اعترافهائی در تلویزیون با هدف مشروع جلوه دادن اعدامهای گسترده در کشور متهم کرده است.

این نهاد حقوق بشری در تازه ترین گزارش خود ضمن اشاره به اعدام ۲۵ مرد سنی می افزاید آنها به زور وادار به اعترافهای نادرست شده بودند، و همگی آنها فریب خورده بودند که پس از اعتراف آزاد خواهند شد.

 

رسانه های ضد انقلاب که همواره سمت و سوی حمایت از تروریست ها و عناصر فرقه های مخرب ذهن را می گیرند، تنها برای زنده نگه داشتن یک خط خبری،چنین مطالبی را منتشر می نمایند.

در حالی که به دلیل طی شدن روند دادرسی عناصر تروریستی توحید و جهاد که در سال 88 دستگیر شدند،اعدام آنها پس از 7 سال صورت پذیرفت،‌ضدانقلاب همواره اذعان میکند که اصلا دادگاهی برای آنها تشکیل نشده است.

شایان ذکر است که تمام تلاش ضد انقلاب و عناصر رسانه ایشان که در موضوع زندان های ایران کار می کنند این است که زندانیان را به سرعت به سمت چوبه های دار بکشانند و از ماهیت خبر سازی آنها استفاده نمایند.شاید اگر همین نکته ساده را برخی از زندانیان ساده لوح بدانند از همکاری و تشدید ماهیت پرونده خود جلوگیری نمایند،چرا که بسیاری از زندانیان فریب خورده که احتمال عفو و کاهش محکومیت آنها در دست بود با هدایت ضدانقلاب و رابط های نفوذی ایشان به سمت اعدام سوق پیدا کردند.

 
انتهای متن/

شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 11:42

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید