خانواده جاسوس و حقوق بشر
جاسوسی برادر "جیسون رضاییان" در سازمان ملل

اید به برادر جاسوس نفوذی وابسطه به سازمان سیا این پیام را داد که ، اگر جیسون جاسوس خوبی بود، هیچگاه دستگیری نمی شد.

به گزارش دیده بان،خبر دستگیری جیسیون رضاییان خبرنگار واشنگتن پست که هم اکنون به جرم جاسوسی در زندان به سر می برد،فراز و فرود های مختلفی را طی کرده است، تا جایی که در ماه اخیر اخباری مبنی بر تبادل وی با عده ای از افراد ایرانی که در آمریکا محبوس هستند،مطرح شد.

با این حال آنچه مد نظر است، تیم فعالی است که به بهانه دستگیری این جاسوس اتهاماتی را علیه جمهوری اسامی مطرح می نمایند.

یکی از عناصر فعال در این خصوص علی رضاییان، برادر جیسون است که طی روزهای اخیر به بهانه دستگیری برادرش در شورای حقوق بشر سازمان ملل به واسطه لابی آمریکایی ها حضور پیدا کرده و اظهاراتی مطرح نموده است.

 

5B06FD03-487C-4E9D-9D17-042E1B018050 mw1024 s n

 

گفتنی است وی در حاشیه حضور در نشست عمومی مقر اروپایی سازمان ملل، همچون برادرش به اقداماتی که گمانه از جاسوسی و عقده گشایی نسبت به افراد و سمن های ایرانی حاضر در سی مین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل داشت ، را صورت داده است.

 

 

علی رضاییان

علی رضاییان در راهروی مقر سازمان ملل

از سوی دیگر علی رضاییان ارتباط تنگاتنگی با عناصر دیگر ضد انقلاب از جمله منافقین و بهائیت از خود به نمایش گذاشت و مشخص به نظر می رسد که به بهانه دستگیری برادر جاسوسش، قصد حضوری ساختاری در میان چنین گروه هایی را دارد.

در انتهای این گزارش باید به برادر جاسوس نفوذی وابسطه به سازمان سیا این پیام را داد که ، اگر جیسون جاسوس خوبی بود، هیچگاه دستگیر نمی شد،پس شما هم بدنبال جاسوسی و تهیه محتوا برای آمریکایی ها نباشید،چرا که حفره های نفود در جمهوری اسلامی به سادگی نمایان می شود.
انتهای متن/

سه شنبه, 31 شهریور 1394 ساعت 21:31

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید