حقوق بشر صهیونیستی
صدور حکم قتل فلسطینیان توسط خاخام اعظم

خاخام اعظم یهودیان در جریان سخنرانی برای یهودیان مذهبی آنان را به قتل و کشتار بیشتر فلسطینیان تشویق کرد.

 به گزارش دیده بان، طبق اخبار رسانه‌های صهیونیستی، "اسحاق یوسف" خاخام اعظم یهودیان در جلسه‌ای در منطقه "ریشون لتسیون" در جمع یهودیان مذهبی سخنرانی کرده و به بررسی اوضاع جاری در قدس و مسجد الاقصی و عملیات قهرمانانه حلمیش در رام الله پرداخت.

او تصریح کرد که ای کاش نظامیان اسرائیلی جوان فلسطینی که عملیات حلمیش را انجام داد، به قتل می‌رساندند.

این خاخام تندرو و نژاد پرست اسرائیلی فلسطینیان بی‌سلاح و بی‌دفاع را "تروریست" خوانده و خواستار قتل و کشتار همه فلسطینیان شد.

او تاکید کرد که فلسطینیانی هم که زخمی می شوند، باید به قتل برسند زیرا اگر دوباره به زندگی بازگردند برای یهودیان ایجاد مزاحمت کرده و آنان را به قتل می‌رسانند.

از سوی دیگر، وزیر آموزش رژیم صهیونیستی خواستار اعدام عمر العبد جوان فلسطینی مجری عملیات قهرمانانه حلمیش در غرب رام الله شد. در این عملیات سه شهرک نشین صهیونیست کشته شده و یک نفر دیگر هم زخمی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نفتالی بنت در توئیتی در صفحه شخصی خود در توییتر از دادستانی نظامی رژیم صهیونیستی درخواست کرد این جوان فلسطینی را به اعدام محکوم کند.

بنت افزود که امکان صدور حکم اعدام در دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی وجود دارد و برای صدور چنین حکمی نیازی به تصویب قانون جدید نیست.
انتهای متن/

دوشنبه, 02 مرداد 1396 ساعت 09:39

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید