بیانیه فراکسیون حقوق بشر مجلس در محکومیت جنایت سعودی ها در صنعا؛
جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی شناسد

فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای جنایت سعودی ها در صنعا را محکوم کرد.

به گزارش دیده بان، فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای جنایت سعودی ها در صنعا را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

حمله سعودی ها به مردم مظلوم یمن، از ابتدا نمایش وحشت گسترده خاندان وهابی وابسته به آمریکا، در پی قدرت گیری جبهه مقاومت مردمی در منطقه، متزلزل شدن پایه های حاکمیت در درون عربستان و استراتژی های تفکر تکفیری نو وهابیون سعودی است.

عربستان در این راستا روز به روز به گسترش جنایات خود در یمن می پردازد و تاکنون بیش از هفت مرتبه تمام زیرساخت های اساسی این کشور را با جنگنده های خود مورد حمله قرار داده است.

سعودی ها با جنایاتشان تلاش می کنند حتی اگر امکان تسلط سیاسی بر فضای یمن را به دست نیاوردند، کشوری در کنارشان باشد که در ضعیف ترین شکل ممکن اداره شود و همواره امکان تعارض به آن فراهم آید.

جنایت اخیر سعودی ها در کشتار وحشیانه مردم بی دفاع صنعا نشان داد که جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی شناسد و لازم به نظر می رسد تا یمنی ها در اقدامات متقابل پاسخ های کوبنده ای را علیه سعودی ها ترتیب دهند.

فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی، ضمن محکومیت اقدام سعودی ها در صنعا، به مردم مظلوم یمن اعلام می کند که امیدی به اقدام مجامع به ظاهر بین المللی برای حل و فصل اوضاع کشور خود نداشته باشند چراکه راه پیروزی مقاومت است.

ابوالفضل ابوترابی

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی
انتهای متن/

دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 13:49

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید