ایمیل صهیونیست ها به فعالان حقوق بشر فلسطین:
ادامه دهید، کشته می شوید

عده ای آدم کش غاصب که بجهت یاری رساندن به شیطان برای مقابله با جریانات الهی در کشور فلسطین مستقر شده و تاریخی پر از جنایت را در این مدت کوتاه رقم زده اند، این روزها پا را فرا تر گذاشته و فعالان حقوق بشری در سطح جهان را که از فلسطین در حال دفاع هستند، تهدید می کنند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، فعالان حقوق بشر فلسطینی که متعهد به افشاگری ظلم رژیم صهیونیستی علیه مردم و زندانیان فلسطینی هستند، از سوی عوامل این رژیم تهدید به مرگ می شوند.

اعضای گروه های حقوق بشر فلسطینی که در راستای حمایت از حق مردم فلسطین و زندانیان در بند رژیم صهیونیستی فعالیت دارند به وسیله ایمیل، پیامک و حتی مزدوران این رژیم تهدید به مرگ می شوند.

الجزیره نوشت؛شوان جبرین، مدیر سازمان حقوق بشر "الحق" در رام الله در این باره می گوید: الحق، کمپینی سازمان یافته و پیشرفته است که در راستای حمایت از زندانیان فلسطینی فعالیت دارد. هدف آن ها متوقف کردن ماست تا مانع همکاری ما با دیوان کیفری بین المللی شوند. اعضای گروه حقوق بشر الحق متعهد به افشاگری در مورد نقض قوانین بین المللی رژیم صهیونیستی هستند و این رژیم سعی دارد با هرگونه تهدید، اعضای آن را از فعالیت باز دارد. آن ها با تهدید اعضا می خواهند بذر ترس را در دل ما بکارند. این حرکت آن ها نشان می دهد که ما در مسیر درستی قدم گذاشته ایم.

اوایل ماه جاری میلادی، ندا کیسوانسون، از اعضای سوئدی گروه الحق در مصاحبه با یک نشریه هلندی اعلام کرد با ایمیل، نامه و تماس های متعدد به مرگ تهدید شده است.

بر اساس گزارش سازمان عفو بین الملل، علت اصلی تهدید اعضای این گروه ارتباط مستقیم آن ها با دیوان کیفری بین المللی و مسیر هموار آن ها برای دادگاهی کردن رژیم صهیونیستی و نقض حقوق زندانیان فلسطینی از سوی این رژیم است.

دادگاهی شدن این رژیم جنایتکار یکی از آرزوهای بشری است که تا به امروز با توجه به حمایت اعضای شورای امنیت علی الخصوص نظام آمریکا عملی نشده است.
انتهای متن/

سه شنبه, 02 شهریور 1395 ساعت 11:59

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید