خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 531

کشف تجهیزات ناتو برای چندمین بار
سلاح های ناتو در دستان تروریست های النصره

برای چندمین مرتبه انبارهایی حاوی مهمات ساخت کشورهای عضو ناتو توسط نمایندگان مرکز آشتی روسیه و ارتش سوریه در مناطق آزاد شده از تصرف تروریست ها در استان حمص، کشف شد.

به گزارش دیده بان، آندری نکیپلف نماینده مرکز آشتی روسیه در سوریه گفت: ما در استان حمص و در محل ایستگاه بازرسی گروهک تروریستی النصره تعداد زیادی ماسک های ضد گاز، تسلیحات ساخت خارج و بخصوص موشک هدایت‌شونده ضدتانک را کشف کردیم.

موشک هدایت‌شونده ضدتانک Tou-2 که ساخت کشور آمریکا در سال 1970 است که تا کنون چندین بار به روز رسانی شده است.به گزارش اسپوتنیک این موشک ها یکی از رایج ترین موشک های ضد تانک در جهان است همچنین در این مناطق جنگی آزاد شده، کارخانه ساخت دستگاههای انفجاری، تونل های زیرزمینی که مجهز تجهیزات پزشکی و اتاق نگهداری گروگان ها بودند، کشف شد.

نماینده مرکز آشتی روسیه در سوریه افزود که نیروهای مین یاب در حال پاکسازی منطقه هستند.در ماه گذشته در شهر الضمیر در شمال شرقی دمشق، ارتش سوریه از گروه تروریستی"جیش الاسلام" در حدود ده هزار اسلحله که بیشتر آنها ساخت کشورهای ناتو بودند را کشف کردند.

پیش از این نیز نیروهای دولتی در غوطه شرقی، کلر و نارنجک های دود زا ساخت کشورهای آلمان و انگلیس را کشف کردند.

این در حالی است که در محکومیت چنین موارد حمایتی از تروریست نه تنها در جوامع بین المللی به آن پرداخته نمی شود بلکه به عنوان عاملی برای اهداف سیاسی شوم غرب کاربرد داشته و دارد.
انتهای متن/

سه شنبه, 01 خرداد 1397 ساعت 10:13

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید