کشف تجهیزات داعشی های فراری

سازمان اطلاعات عراق از کشف 4 پناهگاه داعش و یک انبار تجهیزات در فلوجه و ابوغریب خبرداد

به گزارش دیده بان سازمان اطلاعات وزارت کشور عراق از کشف و ضبط 4 پناهگاه تروریستی و یک انبار تجهیزات در الفلوجه و ابوغریب خبر داد.

سازمان اطلاعات وزارت کشور عراق در بیانیه ای اعلام کرد: از طریق اعترافات یکی از تروریست های بازداشت شده و پس از تشکیل تیم تخصصی متشکل از نیروهای اداره اطلاعات بغداد ، 4 پناهگاه گروه تروریستی داعش کشف شد.

در ادامه بیانیه اشاره شده که 3 پناهگاه داعش در منطقه الزیدان، المعامیر ، و النعیمیه حاوی مواد غذایی و لجستیکی، سلاح های سبک،تجهیزات مختلف،لباس های نظامی و نارنجک بود.

سازمان اطلاعات وزارت کشور عراق همچنین توضیح داد که پناهگاه چهارم در منطقه الکرمه کشف و ضبط شد که عبارت از تونلی در زیر زمین به مسافت 2 متر بود و برای عبور نیروهای داعش و انتقال افراد مسلحی در مناطقی از شهر الفلوجه به کار گرفته می شد.

نیروهای امنیتی عراق در این پناهگاه، چاشنی انفجاری ، 2 کیلوگرم ماده نیترات آمونیوم ، مواد پزشکی، سلاح،مواد لجستیکی، لباس های نظامی و غیرنظامی و کیف انفجاری کشف کردند.

نیروهای امنیتی عراق همچنین ، یک انبار تجهیزات نظامی نظیر سلاح کلاشینکف، ام 16 ،نارنجک ، انبار تجهیزات ، مواد غذایی و مواد منفجره در منطقه النعیمیه کشف کردند و در نهایت پناهگاه های مذکور را ویران کردند.

 

 

 

 

 

 

منبع:خبرگزاری سپاه پاسداران
انتهای متن/

سه شنبه, 22 مهر 1399 ساعت 15:13

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید