وزیر اطلاعات در گفتگو با دیده بان
آنهایی که ایران را به حمایت از تروریسم متهم میکنند، خودشان تروریست اند

وزیر اطلاعات در حاشیه کنگره 17هزار شهید به سوال خبرنگار دیده بان پاسخ داد،در  کنگره  17 هزار شهید ترور ،400 تن از خانواده های شهدای ترور از سراسر کشور و هم چنین 40 تن از اندیشمندان و صاحبنظران خارجی که در زمینه ترور کتاب و یا آثاری ارائه کردند، حضور دارند.

 

به گزارش دیده بان، همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و نامگذاری این روز به نام روز مبارزه با تروریسم، دومین کنگره بین المللی 17000شهید ترور در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام سید محمود علوی در حاشیه برگزاری کنگره در پاسخ به سوال خبرنگار دیده بان مبنی بر اینکه چرا کشورهای حامی تروریسم  ایران را به نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم متهم می کنند اذعان داشت:آنهایی که این حرف ها را می زند خودشان تروریست هستند.

گفتنی است، ، در مراسم افتتاحیه این کنگره دو روزه که در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان سخنرانی کرد.

در این کنگره 400 تن از خانواده های شهدای ترور از سراسر کشور و هم چنین 40 تن از اندیشمندان و صاحبنظران خارجی که در زمینه ترور کتاب و یا آثاری ارائه کردند، حضور دارند.

در این کنگره در پنج پنل علمی مقالاتی ارائه و نهایتا به 20 مقاله برتر جوایزی اهدا خواهد شد.هم چنین از هفت جلد کتاب در حوزه تروریسم رونمایی خواهد شد.
انتهای متن/

دوشنبه, 09 شهریور 1394 ساعت 11:58

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید