ورود هزاران تروریست به عراق

آمریکایی‌ها ۴ هزار تروریست داعشی را وارد عراق کردند

 به گزارش دیده بان، منابع عراقی اعلام کردند: بازجویی‌‌های امنیتی از یکی از تروریست‌های داعشی حاکی از حضور چندین عامل انتحاری در عراق است که منتظر صدور دستور برای اجرای ماموریت هستند.

براساس اطلاعاتی که در این زمینه به دست آمده است، از مناطق «الشعله»، «الوزیریه»، «القاهره» و نیز قهوه خانه ها و بازارهای عمومی به عنوان مکان های احتمالی که در آنها عملیات های انتحاری انجام خواهد شد نام برده شده است.

«صباح العکیلی» کارشناس امنیتی فاش کرد: نظامیان آمریکایی تا پایان سال 2020، حدود چهار هزار تروریست داعشی را با خودروهای حامل پرچم آمریکا به عراق منتقل کردند.

این کارشناس امنیتی که با المعلومه گفتگو می کرد، خاطر نشان کرد نیروهای امنیتی عراق اجازه بازرسی خودروهای نظامی آمریکا را ندارند.

العکیلی تاکید کرد ما قبلا درباره افزایش عملیات تروریستهای داعشی در برخی استانها از جمله صلاح الدین و نیز تمام مناطق نزدیک به بغداد هشدار داده بودیم، ولی فرماندهان امنیتی نتوانستند این گروهها را مهار کنند.

وی افزود اطلاعات موثقی که ما در اختیار داریم، نشان می دهد که حدود چهار هزار تروریست داعشی از خاک سوریه و از طریق خودروهای نظامی آمریکا با پوشش پرچم آمریکا وارد عراق شده اند.

این کارشناس تصریح کرد با ادامه حضور نظامیان آمریکایی، عراقی ها نمی توانند داعش را نابود کنند و حملات به نیروهای امنیتی و حشد شعبی همانند حمله روز گذشته داعشی ها در شرق صلاح الدین ادامه خواهد یافت.

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

سه شنبه, 07 بهمن 1399 ساعت 14:00

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید