عامل جذب دختران
همجنس بازی در گروهک تروریستی پ ک ک و پژاک

در گروه پ ک ک و پژآک بسیاری از زنان و دختران به همجنس گرایی مشغول هستند و با این کار خود را آزاد و طرفدار حقوق زنان می دانند!

به گزارش دیده بان، احزاب و گروه های تروریستی و کمپ نشین بمنظور دستیابی به جایگاه بین الملی و همچنین حمایت از سوی کشورهای اروپایی و مشروعیت بخشیدن به فرقه خود، گفتمان کشورهای غربی را در سیاست های حزبی می گنجانند.

احزاب و گروه های تروریستی خود را از مدافعان حقوق بشر معرفی نموده و از واژه حقوق فردی از جمله (دمکراسی و آزادی ،حقوق همجنس گرایان ، آزادی زن ،حقوق طبیعت و حقوق حیوانات ...) استفاده می کنند .

سال گذشته حزب دمکراتیک خلق ها (HDP) شاخه سوری پ ک ک در بیانیه انتخاباتی حقوق همچنس گرایان را به رسمیت شناخت . کشورهای غربی در رفتاری متناقض به حدی که از حقوق همجنس گرایان و حیوانات دفاع می نمایند ،از کشتار و قتل عام انسان ها در خاورمیانه و مخصوصا کودکان چشم پوشی می کنند . کادرهایی که از اروپا جذب می شوند نسبت به دیگر کادرها از گرایش فرهنگ همجنس گرایی بیشتر بر خوردارند .

پ ک ک و پژاک از سردمدران همجنسگرایی، بویژه در بین زنان محسوب می گردد. علل و عوامل گوناگونی موجب چنین طرز تفکر و ایدئولوژی در فرقه شده است، یکی از عواملی را که ذهنیت زن را به چنین رفتاری در فرقه سوق می دهد ،گرایش فمنیتسی (Feminism) زنان است. پ ک ک و پژاک بنا به ایدئولوژی فرقه مدعی هستند اینگونه رفتارها جایگاه اجتماعی زنان را ارتقاء بخشیده و نابرابری های جنسیتی را از بین خواهد برد، شعاری که توانسته احساسات و هیجانات زنان را تسخیر نماید و به نوعی آنها را فریب دهید.

پ ک ک  و پژاک زنان و دختران فرقه را با این پارامترهای منسوخ شست وشویی مغزی می نمایند که مردان حقوقشان را پایمال و انگلی برای آزادی آنها هستند و حتی بعضی از آنها می گویند که ما مجبور نیستیم که بچه را به دنیا بیاوریم و همچنین مردان را عامل عقب مانگی و بدبختی خود می دانند و زندگی مشترک با مردان را رد می کنند . زنان در فرقه مدعی هستند ، می توان بدون مرد هم زندگی کرد.

آنچه را که زنان در پژاک انجام می دهند همان گرایش فمنیستی بوده و این رفتار نامتعارف غیر انسانی و حیوانی را آزادی نام نهاده اند و همچنس گرایی را یک تفکر پیشرفته تلقی می کنند . شرایط زندگی غارها و دره ها با محیطی بسته و عدم معیارهای شرم و حیا نسبت به همدیگر و شکل گیری زندگی دسته جمعی از یک طرف ،و عدم معیارهای اخلاق اسلامی سبب شده است که انسانها در گروهکها با از دست دادن عقاید گذشته ،و جایگزین شدن فرهنگ غرب گرایی به همجنسگرایی و تجاوز به یکدیگر روی آورند.

عدم محیط مناسب و استاندارد اجتماعی مانند اتاق های خواب ،حمام و خوابیدن دست جمعی و حمام کردن دستجمعی و تماس فیزیکی از یک طرف ،و عدم کنترل شهوت باعث می شود که افراد تحریک شوند . دختران زیبا رو و خوش اندام در همان ابتدای بدو ورود به فرقه توسط فرمانده هان شناسایی و تبدیل به بردگان جنسی می شوند و سایر دختران گروه در غارها و دره یا مورد تجاوز سایر عناصر فرقه قرار می گیرند و یا به همجنسگرایی روی می آورند.

بیماریهای زنانه نیز به دلیل عدم رعایت بهداشت در فرقه بیداد می کند ، هر دختر و یا زنی را که به بیماری مبتلا شود سریعا به منطقه درگیری و جنگ اعزام ،تا در جنگ کشته شده و همانند یک دستمال کاغذی پس از مصرف به دور انداخته می شود.
انتهای متن/

سه شنبه, 16 مرداد 1397 ساعت 11:19

نظرات  

پاسخ + +1 --
آکام نیوز 1397/05/20 - 17:14
خبرفوری/ضربه سنگین دیگری به حزب منحله دمکرات کردستان در اشنویه،/10پیشمرگ حزب دمکرات کردستان به هلاکت رسیدند+اسامی کشته ها بصورت اختصاصی در آکام نیوز www.akamnews.com

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید